Yurtdışı Kargo Fiyat Hesaplama

Yurtdışı Kargo Fiyat Hesaplama

Fast Express Kargo, yurtdışı kargo hizmetlerinizde size özenli, hızlı ve kolay taşımanın yanında “en uygun fiyat” desteğini de sağlar. Türkiye’den 200’ü aşkın başka ülkelere, her bölgeye ve her kıtaya en uygun fiyatları hesaplamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toplu yurtdışı kargo transferi yapıyorsanız, bizlerle anlaşma sağlanarak özel indirimler ve iskontolardan faydalanabilirsiniz. Yurtdışında bir ülkeye yada yurtdışından kendi ülkenize uygun fiyatlı kargo göndermek, hızlı ve kolay transferin yanı sıra maliyetleri düşürmek en önemli etkenlerdendir. Yurtdışı Kargo Fiyat Hesaplama konusuna gelirsek; Yurtdışına kargo fiyatlarını etkileyen etkenlerin başında göndereceğiniz ürünün ebatları, ürün ağırlığı ve gönderinin dünya ülkelerinin hangi bölgeye yapıldığıdır. Yurtdışına ihracat yapan ticari işletmeler veya E-ticaret yapan internet platformlarının dikkat edilmesi gereken konuların başında depo yöntemi ve ucuz kargo gönderim işlemleri konusu gelmektedir. Eğer kargo ve depolama departmanında maliyet hesabını düşünen başarılı bir yönetim gerçekleştiriliyorsa, uzun yıllar boyunca bu süreci sorunsuz bir şekilde idare edebilir, çok uygun bütçeler edinebilir ve müşterilerinize kaliteli hizmet verebilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Fiyat Hesaplama yaparken nelere dikkat edilmelidir?

Yurtdışı Kargo Fiyat Hesaplama mantığı aslında basittir. Yurtdışına kargo etmek istediğiniz gönderinin Hacim/Desi bilgisini bilmeniz yeterlidir. Hacim/Desi hesaplama da yöntem şu şekildedir. Hacmini hesaplamak istediğiniz yurtdışı kargo paketinizin enini, boyunu ve yüksekliğini birbiriyle çarpınız. Bu çarpım işleminden çıkan sonucu beş bine (5000) böldüğünüzde çıkan sonuç size hacim/desi hesaplamasının sonucunu vermiş olacaktır.

Yurtdışına gönderilecek kargolarınızın fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız sizi yalnızca yüksek maliyetlerden kurtarmakla kalmayacak, vakit ve planlama anlamında da size fayda ve kar sağlayacaktır. Göndermek istediğiniz kargonun fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz, hemen internet sitemize giriş yapabilirsiniz. Ana sayfamızda bulunan yurtdışı kargo fiyat hesaplama modülünü kullanarak kargonuzun ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hesaplama aracına yurtdışı kargo etmek istediğiniz ürünün ebatlarını, ağırlığını, diğer özelliklerini, kargonun hangi ülkeden hangi ülkeye ve hangi adrese taşınacağı gibi bilgileri girdiğinizde sistem size otomatik olarak kargo ücretini hesaplamış olacaktır. Böylece bize yada herhangi bir diyaloğa gerek kalmadan yurtdışı kargo fiyat hesaplamasını yapmış olacaksınız.

Yurtdışına uygun fiyatlı ucuz kargo gönderimi yapmak isterseniz, hemen web sitemize girebilirsiniz. Üzerinde çalıştığımız ve güncel tutarak geliştirdiğimiz kargo takip sistemimiz ile yurtdışına gönderdiğiniz ürünlerin ne aşamada olduğu, alıcıya teslim edilene kadar adım adım nerede olduğunu görebilirsiniz. Kargo ile ilgili bilgileri internet sayfamızdaki hesaplama aracına girdikten sonra, girdiğiniz bilgiler tarafımızda değerlendirilerek size en ucuz yurt dışı kargo fiyat hesaplamaları yapılır. Teslimat süresi birkaç iş günü arasındadır. Müşterilerimize ekstra bir iş yükü çıkarmadan, kolay ve düşük fiyatlar ile yurtdışına en ucuz kargoyu göndermek için Fast Express Kargo’yu arayabilirsiniz.

Gönderim süreleri; genellikle Avrupa ülkelerine, çıkış yapıldığı andan itibaren ortalama 1 yada 2 iş gününde teslim edilir. Amerika Birleşik Devletleri’ne, çıkış yapıldığı andan itibaren ortalama 2 yada 3 iş gününde teslim edilir. Brezilya, Arjantin gibi Güney Amerika ülkelerine, çıkış yapıldığı andan itibaren ortalama 3 yada 4 iş gününde teslim edilir. Afrika kıtasındaki ülkelere, çıkış yapıldığı andan itibaren ortalama 4 yada 5 iş gününde teslim edilir. Çin, Japonya, Kore, Tayland gibi Uzak Doğu Asya ülkelerine, çıkış yapıldığı andan itibaren ortalama 2 yada 5 iş gününde teslim edilir. Rusya veya Ukrayna gibi kuzey bölgesindeki ülkelere, çıkış yapıldığı andan itibaren ortalama 3 yada 4 iş gününde teslim edilir. Satışını yaptığınız ürünlerinizin ve ihracatını yaptığınız malların ebat ve desi bakımından ağırlığı yurtdışı kargo fiyat hesaplama açısından önemli yer tutar. Bu hesaplamalar ürünlerinizin total maliyetlerini de belirler. Yurtdışına ürün, mal, paket, koli gönderecekseniz, bu maliyet hesaplamalarına yurtdışı kargo gönderim fiyatını da planlayıp eklemezseniz zarar edebilme riskiniz doğar. Satışını yaptığınız ürünün ve ihraç edeceğiniz malların maliyet planlamasını yaparken yurtdışı kargo hesaplamalarını en ucuz ve minimize etmeniz önemli etkendir. Yurtdışı kargonuzu en uygun fiyatlı hale getirmenin diğer bir yöntemi paketlemedir. Yanlış ve özensiz yapılan bir kolileme, ambalajlama müşteriye gittiğinde memnuniyetsizlik yaratacak ve güven sorunu oluşturacaktır. Kargo fiyat hesaplamalarını da büyük ölçüde etkilemektedir. Yurtdışındaki ülkelere göndermek istediğiniz kargo fiyatı, göndereceğiniz ürünün, malın, kolinin ya da dökümanın ağırlığına göre, hacmine göre, desisine göre ve miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Konu ile ilgili detaylı bilgi için internet sitemizde hesaplama yapabilir yada Fast Express Kargo ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir