Yurtdışına Gelinlik Gönderimi

Yurtdışına Gelinlik Gönderimi

Tekstil sektörü son yıllarda rekabetçiliğin uluslararası alanda artmasıyla birlikte taşımacılık alanında da yoğunluk artmaktadır. İnsanların tüketimi arttıkça tekstil sektörü de önemli derecede artmaktadır. Özellikle tekstil sektörünün artan tarafı gelinlik sektörüdür. İnsanlar pandemi ve diğer olumsuzluklara rağmen evlenmek gelinlik giymek için gelinlik almaktadırlar. Dünyada da bu durum böyle devam etmektedir.

Türkiye’de özellikle İzmir ve büyük şehirlerde yapılan gelinlikle yurtdışına ihraç edilmektedir. Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika ülkelerinden her yerden siparişler verilmektedir. İnsanların bu taleplerini karşılamak yükünü taşımak yurtdışı kargo taşıma firmalarının işidir. Kargo taşımacılığı alanında profesyonel hizmetler sunan firmamız Fast Express uluslararası pazarlarda ciddi rekabet gücüne sahip olabilecek sektörlerden birisi olarak ortaya çıkmaktadır. Fast express yurtdışı kargo taşımacılığında hızlı, güvenli, ekonomik ve sorunsuz taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Yurtdışı Gelinlik Gönderim Fiyatları

Fast express yurtdışına en uygun fiyatlara A Kesim Gelinlik, Balık Kesim Gelinlik, Düz Kesim Gelinlik, Prenses Gelinlik, Empire Robadan Gelinlik, Dantel işlemeli gelinlik modelleri olmak üzere tüm gelinlik modellerinin imalatını yapan firma ve şahısların gelinliklerini taşımaktadır. Kargonuzun desi değerine göre belirlenen fiyatlar piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Gelinlik gönderiminde yurtdışı hızlı kargo gönderimi ücretleri, taşınmasını istediğiniz gönderinin ebat ve ağırlığına, gönderileceği ülkeye ve buna bağlı olarak istenilen ek hizmetlerine göre farklılıklar ortaya çıkartmaktadır.

Yurtdışı kargo gelinlik gönderilerinde hesaplama yapılırken, desi değeri dikkate alınarak fiyatlandırma göre de yapıyoruz. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden yapıyoruz.

Yurtdışına Gelinliklerimi Nasıl Gönderirim?

Yurtdışına gelinlik göndermeniz için firmamız Fast express ile iletişime geçmelisiniz. www.fast-express.com üzerinden bizlere ulaşarak detaylı bilgi, fiyat alabilirsiniz. Firmamız kargolarınızı kapınızdan alarak merkezimize ulaştırır ve gerekli işlemleri başlatarak kargonuzu gönderir. Gönderilen kargonuzu gümrükten alabilir yada alıcınızın kapısına kadar teslimatını yaparız.

Yurtdışına gönderilen kargolarınız için firmamız kargo takip numarası sizlere veriyor. Bu kargo takip numarası ile kargolarınızın her hareketini takip edebilirsiniz.

Yurtdışına Gelinlik Göndersem Hasar Görür mü?

Yurtdışı gelinlik kargolarınızı taşınma sırasında hasar görmeden, özenli bir şekilde ve kolaylıkla gönderimini yapıyoruz. Genellikle uçak kargoyu tercih eden firmamız gönderiniz teslim alındığı andan itibaren, özenli bir şekilde uzman personellerimiz tarafından paketlenir ve herhangi bir sorun yaşamadan alıcıya teslim edilir.

Fast Express; Yurtdışı Kargo, ile gelinlik gönderiminde uluslararası gelinlik, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir