Yurtdışı Kargo Abiye Gönderimi

Yurtdışı Kargo Abiye Gönderimi

Türkiye abiye elbise sektöründe uluslararası pazarlarda ciddi rekabet gücüne sahip sektörlerden birisi olarak ortaya çıkmaktadır. Türkiye abiye sektöründe Çin ve İtalya’dan sonra gelen üçüncü büyük üretici ülkedir. Özellikle İzmir ve büyük şehirlerde abiye sektörü büyük bir sektör haline gelmiştir.

Abiye sektörünün Türkiye açısından güçlü yanlarından birisi tasarımın kar marjlarını belirlemedeki önemidir. Ülkemizde abiye elbise sektöründe faaliyet gösteren firmalar, yalnızca yoğun emekten dolayı değil kendi markaları ve tasarımları ile müşteriye hizmet verdikleri için yüksek katma değer üretmektedirler. Abiye üretimi yapan firmalar ve satıcılar yurtdışına abiye gönderiminde ülkemizde bir çok firma ile çalışmaktadır. Ancak her taşıma firması iyi bir hizmet veremeyebilir. Bu alanda bir çok kez sorunlar ortaya çıkmaktadır. Yurtdışı kargo taşımacılığında en iyi firmalardan biri de Fast express’dir.

Fast express olarak tekstil sektörünün önemli derecede yükünü Avrupa, Amerika, Asya, Afrika ülkelerine taşımaktadır. Taşımacılık sektöründe kara, hava ve parsiyel taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye’den Yurtdışına Abiye Gönderimi Yapılıyor mu?

Firma olarak her türlü abiye çeşidini yurtdışında istediğiniz adreslere teslimatlarınızı gerçekleştiriyoruz. Fast Express Kargo; Abiye taşıması ve dağıtımına kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitededir. Ekonomik ve güvenilir bir şekilde hizmet sunan firmamız için müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutmaktadır. Dünya çapındaki teknolojik yeniliklere uygun hizmet vermekte ve ulaştıran firmamız taşımacılık sektöründe kendi sınırlarını gerçekleştirmektedir.

Yurtdışına Abiye Nasıl Gönderilir?

Fast express yurtdışı kargo taşımacılığında ilişkileri çok güçlüdür. Abiye imalatı yapılan ülkemizde bu elbiselerin yurtdışına çıkışı çok önemlidir. Uçak kargo ile hızlı ve güvenilir bir şekilde Türkiye’den dünyanın her noktasına gönderi yapıyoruz. Türkiye’den ekonomik fiyatlara kargo gönderimi yapan Fast Express kargolarınızı uluslararası kurallara göre taşımaktayız. Abiye için Yurtdışı kargolarınız desi değerine göre hesaplayıp gönderiyoruz.

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışına abiye gönderilerinizi Avrupa, Amerika, Asya, Afrika, Antartika ve Avustralya kıtalarında bulunan her ülkeye paket, evrak ve özel eşyalarınızı gönderiyoruz. Büyük bir özenle hazırlanıp paketlenen kargo gönderileriniz en uygun fiyatlara gönderiyoruz.  Kargo fiyatlarının etkileyen noktalar dan biri de kargonun gideceği ülkedir. Bireysel olarak gönderin yada firma olarak gönderilerin hiç farketmez kargolarınızın desi değeri hesaplanarak dünyanın her noktasına gönderiyoruz. Hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderiyoruz. Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir