Kapıdan Kapıya Yurtdışı Kargo

Kapıdan Kapıya Yurtdışı Kargo Hizmeti

Belge, Ürün, Dosya, Mal, Evrak, Döküman, Pasaport, Numune, Parça, Paket, Hediye ve Koli gibi tüm kargolarınızı birkaç günlük teslimat sürelerimiz ile gönderebilirsiniz. Bulunduğunuz ülkeden diğer tüm yurtdışı ülkelerine göndermek istediğiniz kargolarınız veya yurtdışı ülkelerinden kendi ülkenize göndermek istediğiniz kargolarınızı, en düşük fiyatları ile transferini sağlayan fast express Kargo, gönderim imkanlarına sahip olacak şekilde hızlı, güvenilir ve uygun bir şekilde gönderim kolaylığı sağlamaktadır. Dünyanın her noktasına kapıdan kapıya yurtdışı kargo teslimat süresi birkaç gündür.. Kapıdan kapıya yurtdışı kargonuz tüm ülke genelinde bulunduğunuz ildeki adresinizdeki evinizden yada şirketinizden alınır ve aynı gün transfer aşamalarına geçilip, yurtdışı sevki yapılır. Yurtdışı alıcısına kapıya kadar teslim edilir.  Yurtdışı kargo fiyatlarımız oldukça ekonomiktir ve güncel kargo kampanyaları mevcuttur. Yurtdışında dünyanın tüm ülkelerine uçak ile kargo ulaşım süreleri tatil günleri ve uzak bölge veya güvenli bölge teslimatı gibi sebeplerden dolayı birkaç gün değişim gösterebilmektedir. Kapıdan kapıya yurtdışı kargo yaparken kullanılacak en hızlı gönderim seçeneği; uçak ile kargo gönderimidir. . Fast Express; dünyanın tüm ülkelerine hızlı döküman, paket taşımacılığı ve mal dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimizin isteklerine cevap verebilecek kapasitede uygun fiyatlı ve güvenli hizmetler sunmaktadır. Yurtdışı gönderinizi ister normal hızda, isterseniz çok acil hızda yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman birinci sırada düşünerek dünya çapında gerek kurumsal gerekse teknolojik yenilikleri profesyonel hizmet anlayışımızla harmanlayıp ulaştırma sektöründe Türkiye pazarında ve dünya ülkeleri bazında sınırlarımızı daha da genişletmeye yönelik çalışmalarımızla iyi yerlere siz müşterilerimizin desteğiyle ulaşacağız.

Kapıdan kapıya dünya ülkeleri arasında bulunduğunuz ülkeden diğer ülkeye mal/ürün/eşya/paket gönderirken dikkat edeceğiniz şeylerden diğer bir tanesi de; ülke sınırları içinde olduğundan farklı olarak malların gümrükte bazı yasal işlemlere tabi tutulmasıdır. Bu yüzden kapıdan kapıya yurtdışı kargo ile gönderim yapma işlemlerinizde, göndermek istediğiniz malların gümrükte durdurulup incelenmesinde Fast Express Kargo’ya ihtiyaç duyarsınız. Dünyanın bazı ülkelerinde gümrük muafiyeti vardır. Gümrük muafiyeti olmayan ülkelerde, mal göndermek problemli olabilir. Yurtdışı kargo gönderileriniz için, kapıdan kapıya teslimatının sağlanmasını istediğiniz kargonuz olduğunda yurtdışı kargo online kayıt işlemleri ile sayfamızdan işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizle iletişime geçip telefon veya mail ile bilgi vermeniz durumunda bulunduğunuz adresteki kapıdan, yurtdışındaki ülkede alıcısından kapıya kadar gidecek kargo paketiniz teslim alınmaktadır. Aynı zamanda yurtdışı kargo fiyatları kampanyalarımızdan da faydalanabilirsiniz. Fast Express Kargo gönderilerinizi tüm ülkere birkaç günde teslim edebilecek kapasitede çalışmaktadır. Dünyanın birçok bölgesine en uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenli yurtdışı kargo teslimatı yapılmaktadır.

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, yurtdışı güvenilir kargo denince bizlere rahatlıkla güvenebilirsiniz. Yurtdışı kargo fiyatları düşük maliyetli olmakla beraber, karşı ödemeli olarak da tüm dünya ülkelerine teslimat yapılmaktadır. Zaman açısından önem taşıyan ve acil durumlarda gönderilmesi gereken ürün veya paketleriniz yada önemli evrakların teslimatı en güvenli ve en hızlı şekilde yapılır.  Gelişen ve global hale gelen dünya şartları, dünyanın tüm ülkelerine kapıdan kapıya yurtdışı kargo ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Bu ihtiyaçlar çoğalırken, öte yandan arz talep ilişkileri sebebiyle kargo fiyatları da maliyet anlamında gözle görülecek bir şekilde düşürülmüştür.

Kapıdan kapıya yurtdışı kargo fiyatları

Kapıdan kapıya yurtdışı kargo fiyatlarımız için internet sitemizi inceleyebilirsiniz. Hesaplama aracını kullanarak yurtdışı kargo fiyatları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Yurtdışı kargo ücretleri, gönderilmesini istediğiniz ürünün ya da dökümanın ağırlığına göre, hacmine göre, desi olarak ebatlarına göre ve miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Konu ile ilgili detaylı bilgi için Fast Express Kargo müşteri danışmanı personellerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 30 Kg üzeri kargolarınız için özel fiyat isteyiniz. Sistem 30 Kg üzeri kargolar için standart fiyatlandırmalar çıkaracaktır, internet sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Almanya Kargo, Fransa Kargo, Hollanda Kargo, İngiltere Kargo, Fransa Kargo Gönderimi anlaşmalı olduğumuz uluslararası Kargo firmaları ile teslim edilmektedir. Online yurtdışı kargo siparişiniz sonrası müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçerek, gecikme yaşanmadan kargo süreci konusunda bilgilendirmeler yapacaktır. Kargo takip numarası kargonuz transferin başladığı an size bildirilerek online takip etmeniz sağlanacaktır. Doküman dışı ve belirli değeri aşan gönderileriniz için alıcı ülke gümrük mevzuatı sebebi ile gümrük vergisi uygulanabilir. Dünyanın tüm ülkelerine gidecek olan yurtdışı kargo ödemenizi online olarak kredi kartı veya banka havalesi ile ödeyebilirsiniz.

 

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir