Yurtdışı Kargo Ücretleri

Yurtdışı Kargo Ücretleri

Günümüz hız ve teknoloji çağı olduğu için uluslararası alanda yurtdışı kargo taşımacılığı popüler hale geldi. Ayrıca tüketimin artması ve e-ticaret’in yaygınlaşması ile kargo firmaları bu ihtiyacı karşılamak için çok çalışmaktadırlar. Ancak yurtdışı kargo taşımacılığı konusunda Fast express en uygun maliyetlerle hizmet vermektedir.

Yurtdışı kargo fiyatlarının düzenlenmesi dünya genelinde farklılıklar göstermektedir. Bu farklılıklar; serbest fiyatlamadan, fiyatın tamamen firmalar tarafından belirlenmesine kadar uzanmaktadır. Fast express uluslararası alanda Türkiye’den dünyada bulunan 220’den fazla ülkeye ve bu ülkelerden Türkiye’nin 81 şehrine gönderimini yapmaktayız. En uygun fiyatlara kargo gönderimi yapan firmamız en ucuz fiyat politikaları ile müşterilerine hizmet vermekteyiz.

ABD Kargo Ücretleri

Dünyanın en büyük ülkelerinden biri olan ülkeye kargo gönderimi genellikle deniz ve hava yolu kullanılarak gönderilmektedir. Amerikaya Kargo gönderimlerinde hızlı ve güvenli olmasının yanında her zaman müşteri memnuniyeti için, tüm hava yolu deniz yolu kargo taşımacılık hizmetlerinde çok az maliyetlerle hizmet vermekteyiz. Amerika’da bulunan tüm şehirlere Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, California, Colorado, Connecticut, Delaware, Florida, Georgia, Hawaii, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Louisiana, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska statewide, Nevada, New Hampshire, New Jersey, New Mexico, New York, North Carolina, North Dakota, Ohio, Oklahoma, Oregon, Pennsylvania, Rhode Island South Carolina, South Dakota, Tennessee, Texas, Utah, Vermont, Virginia, Washington, West Virginia, Wisconsin, Wyoming’e kadar tüm kargolarınızı gönderiyoruz.

Avrupa Kargo Ücretleri

Avrupaya ülkemizden ve Avrupadan ülkemize kargo taşımacılığını deniz, kara ve hava yolu ile yapmaktadır. Takipli olarak gönderilen kargolarınız Avrupanın tüm şehirlerine Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İrlanda, İngiltere, İspanya, İsveç, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, Yunanistan’a kadar gönderiyoruz.

Asya Kargo Ücretleri

Fast express asya bölgesinde bulunan çin, Kazakistan, Japonya, güney kore, iran, Arabistan ülkelerine en uygun maliyetlerle hava ve deniz yolu ile kargoları taşıyoruz. Asya dahi olmak üzere tüm kıta ülkelerine kargo gönderimi için 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonları arayarak yada www.fast-express.com üzerinden bizlere ulaşarak en uygun maliyetlerle kargolarınızı takipli, hızlı, güvenli, ekonomik ve sorunsuz bir şekilde gönderiyoruz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir