Yurtdışı Bireysel Kargo Hizmeti

Yurtdışı Bireysel Kargo Hizmeti

Yurtdışı bireysel kargo hizmetimizde uluslararası yasa ve yönetmelikleri olsun kargonun gönderileceği ülkenin kurallarına uygun olarak gönderim yapılmaktadır. Kısa ya da uzun mesafe farketmeksizin dünyanın 200 den fazla ülkesine bireysel tüm kargolarınızın gönderisi yapılmaktadır. Son teknoloji araçlarla güvenle gönderilen bireysel yurtdışı kargolarınız müşteri memnuniyeti adına özenle yapılmaktadır.

Fast express bireysel yurtdışı kargo gönderilerinizde büyük veya küçük kargo paketi hiç farketmeden istenilen her adrese taşınmaktadır. Yurtdışı kargolarınız yasal olarak taşınması gereken ve yasaklanmayan her ürünü taşımaktayız. Bireysel olarak göndereceğiniz her türlü kargo paketiniz hızlı ve güvenle taşınmaktadır.

Bireysel Yurtdışı Uçak Kargo

Bireysel tüm gönderileriniz hızlı ve güvenle gitmesi için hava yolunu tercih etmekteyiz. Uçak kargo ile gönderilen paket ve evraklarınız avrupaya 1 gün Amerika, asya ve afrika gibi diğer kıtalara 3 gün civarında sürelerde gönderilmektedir. Havayolu ihracat servisimiz ile tüm bireysel ihracat gönderileriniz gönderilmektedir. IATA kuralları kapsamında gönderilen kargolarınız isteğiniz üzere belirttiğiniz kişi yada kişilere teslim edilmektedir.

Yurtdışı Bireysel Kargo Fiyatları

Yurtdışı kargo gönderiminde bireysel tüm gönderileriniz piyasanın altında fiyatlara gönderilmektedir. Yurtdışı kargonuzun desi değerine göre gönderilen paket ve evraklarınız ekonomik fiyatlara gönderilmektedir. Piyasada artan fiyatlara rağmen fiyat konusunda büyük mücadele veren firmamız sizleri asla mağdur etmeyecektir.

Bireysel yurtdışı kargo‘larınızın takibi konusunda sizlere verdiğimiz kargo takip numarası ile kargonuzun her hareketini takip edebilirsiniz. Ayrıca firmamızın gelişmiş sistemi sayesinde sizlere kargonuzun teslimatı yapana kadar her türlü bilgisi verilmektedir. Kargolarınızı yurtdışında hızlı teslimatı yapılması adına sizlere normal kurye servis hizmetini sunarak hızlı ve güvenli bir teslimat gerçekleştiriyoruz.

Fast express olarak müşteri yarımı yapmadan her türlü kargo paketiniz ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir