İrana Kargom Kaç Günde Gider?

İrana Kargom Kaç Günde Gider

Türkiye ve İran toplam 560 km kara uzunluğu bulunmaktadır. İran Türkiye’nin iki katı yüzölçümüne sahiptir. Türkiye ile iran arasında Gürbulak sınır kapısı, kapı köy sınır kapısı, Sero sınır kapısı ile karadan ulaşım ve ticari olarak giriş çıkışlar sağlanmaktadır. İran’a kara ve havayolu ile ulaşım sağlanmaktadır. İran’a bir ürün yada şahsi eşyanızı göndermek istediğiniz belli sürelerde ulaşım sağlanmaktadır. Bu ulaşım kara ve hava yoluna göre farklılıklar göstermektedir.

Karadan gidecek paket, evrak, ürün, şahsi eşyaların gitmesi uzun sürerken hava yolu ile gidenler ise daha az kısa sürelerde gidebilmektedir. Tabiki bu ticaret yollarında en hızlı ve güvenilir olan hava yoludur. Ancak maliyeti de yüksek olabilmektedir. Firmalar ve şahısların gönderileri içinde fiyatlarda farklılıklar ortaya çıkabilmektedir. Bizim burada soracağımız soru kargonuzun iran’a kaç günde gitmesidir. Herkes kargosunun hızlı, güvenli ve en uygun fiyatlara gönderilmesini istemektedir. İrana iki çeşit kargo gönderimi bulunmaktadır. Normal ve ekonomik kargo gönderimidir.

İrana Normal (Hızlı) Kargo Gönderimi

İran’a normal kargo gönderimi yapmak isteyen firma ve şahıslar kargolarının hızlı gitmesi için bir hizmet aldığını bilmelidir. Normal olarak gönderilen kargolarınız hızlı bir şekilde iran kara sınırından geçerek onlarca hava alanına yada gümrüğe gönderilir. Kargolarınızı hızlı kurye servislerimiz ile hızlıca kargo paketinde belirttiğiniz adrese ve alıcısına ulaştırmaktayız.

İran’a Ekonomik Kargo Gönderimi

İran’a kargo göndermek isteyen ve herhangi bir vakit önceliği olmayan kargoların gönderilmesini sağlamak için sunulan hizmettir. Piyasanın en ekonomik fiyatları ve teklifleri ile gönderim hizmeti sunmaktayız. Kargonuzu göndermek istediğiniz adresi bizlere belirtmeniz yeterli olacaktır.

İran’a Tıbbi Cihaz ve İlaç Gönderimi

İran da yaşanan ambargolar nedeniyle her ürün ve paket iran sınırına giremiyor. Ancak bu her ürün içinde geçerli değildir. Son yaşanan covid 19 virüsü nedeniyle iran devleti ve halkı çok sıkıntılı süreçlerden geçmektedir. Bu nedenle bazı tıbbi ilaç ve cihaz gönderimi çok önem arz etmektedir. Ülkemizde bulunan tıbbi ilaç ve cihaz sektör firmaları iran’a istedikleri zaman kargolarını gönderebilmektedir.

Fast express İran’a kargo paketi, evrak, tıbbi cihaz, ilaç, özel eşya, plastik, metal, tekstil, teknolojik ürünler olmak üzere sayısız kargo paketini en kısa sürelerde göndermektedir. İran’a kargolarınız genellikle 1-2 gün gibi kısa sürelerde gönderimi firmamız tarafınca sağlanmaktadır. Fast express kargo gönderim süreleri konusunda firmalara profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir