Yurtdışına Kargo Kozmetik Göndermek

Yurtdışına Kargo Kozmetik Göndermek

Kozmetik ürünleri kadın ve erkek olsun herkesin kişisel bakımları ve güzellikleri için kullandıkları ürünlerdir. Özellikle cilt bakımı ve kokular çok fazla rağbet görmektedir. Şu anda dünyada onlarca kozmetik markası var. Merkezleri birinci dünya ülkelerindedir. Bu birinci dünya ülkelerinde de fabrikaları bulunmaktadır. Dünyanın neresinde olursanız olun tüm kozmetik malların taşınması ve dağıtılması ciddi bir iştir.

Kozmetik ve cilt bakım ürünlerinin nakliyesi, ürünün içeriğindeki maddeler farklı ülkelerdeki Gümrükler tarafından kabul edilmeyebileceğinden zor olabilir. Gümrükleme sürecini etkileyecektir. Uluslararası nakliye kısıtlamaları için Fast express uzmanlarımız kozmetik ürünlerin uluslararası alanda ülkelere nasıl gönderileceğine ilişkin çok iyi hizmetler sunmaktadır.

Yurtdışına Hangi Kozmetik Ürünleri Gönderilir?

Yurtdışına ve Yurtdışından ülkemize parfüm, makyaj malzemeleri, losyonlar, kremler, saç jöleleri, vücut yağları, saç boyaları, banyo tuzu vb gibi tüm kozmetik ürünlerin gönderimini sağlıyoruz. İthalat ve ihracat, e ticaret kozmetik ürünleri olsun tüm ürünlerin gönderimini yapıyoruz.

Kozmetik Ürünleri için Yasaklanmış Gönderimler

Kozmetik ürünlerin gönderiminde bazı yasaklanmış durumlar vardır. Ulusal veya uluslararası yasa, kural veya yönetmelikle izin verilmeyen kozmetik ürünler gönderilemez. Patlayıcı ve yanıcı riski yüksek olan kozmetik ürünlerin gönderimi sorun çıkarttığı için göndermiyoruz. Göndereceğiniz kozmetik ürünleri yukarı da sıraladığımız gibi isteseniz detaylı olarak bizlere sorabilirsiniz.

Kozmetik Ürünlerin Gönderim Fiyatları

Bulunduğunuz ilden yurtdışına gidecek olan kozmetik ürünlerin en ucuz gönderebilmeniz için gideceği bölgenin uygun fiyatlı bir bölge olup olmadığı kargo firmanıza sorulmalıdır. Gidecek yurtdışı kargo paketi sağlam ama fazla ücret çıkmaması için ekonomik boyutlarda olmalıdır. Bulunduğunuz yere en yakın anlaşmalı acenteye teslimi için fiyat uygunluğu sağlanıp sağlanmadığı konusunda kargo firmasından bilgi alınmalıdır. Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır.

Kozmetik Ürünleri için Havayolu Kargo Hizmeti

Ülkemizde havayolu ile uçak kargo taşıma hizmeti veren global bazlı firmalarla çalışan Fast Express Kargo, tüm gönderilerinizi hızlı ve özenli bir şekilde göndermektedir. Ülkenizden yurtdışına – Yurtdışından kendi ülkenize kargo göndereceğiniz zaman her bir havayolu kargo firmasından ayrı ayrı tek tek görüşüp teslimat ve işleyiş hakkında bilgi almak, fiyat teklifi almak, ürünü teslim etmek gibi tüm süreçler streslidir. Ayrıca bu süreçler size zaman ve maliyet açısından da problem teşkil edecektir. Fast Express Kargo, sizi bu zorlu süreçten kurtarıp, göndereceğiniz ürünü sizden teslim aldıktan sonra, sizin yerinize en uygun ve en hızı havayolu kargo firması ile gönderiniz teslim etmektedir.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda kozmetik ürünleri taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir