Yurtdışı Kargo Bagaj Göndermek

Yurtdışı Kargo Bagaj Göndermek

Çoğu insan uluslararası alanda bagaj gönderimi olduğunu bilmiyor. Uçakta yanınızda götürdüğünüz ve çok yüksek fiyatlarla karşılaştığınız bagaj gönderileriniz için uluslararası alanda yurtdışı kargo hizmeti ile çok daha uygun fiyatlara gönderimler sağlıyoruz. Beklenmedik ekstra seyahat masraflarını minimumda tutmak istiyorsanız, bagaj hakkınızın farkında olmanız ve buna göre önceden plan yapmanız önemlidir.

Kişisel eşyalarınızı hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde taşıyoruz. Hatta kutular sağlayabilir, onları paketlemenize yardımcı olabilir ve ardından doğrudan kapınızdan varış noktanıza kadar taşıyoruz. Büyük yada küçük olsun tüm bagaj gönderilerinizi uluslararası alanda gönderimini yapıyoruz. Yurtdışı kargo alanında taşınacak bagajın ağırlığının ve boyutunun bagaj hakkını aşıp aşmayacağını düşünmenize gerek yoktur. Kabinde ve/veya kargo bölümünde taşınacak bagajınızın ağırlığı ve boyutunun bagaj hakkınızı aşıp aşmadığı konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Neden Bagajınızı Yurtdışı Kargo Firması ile Göndermelisiniz?

  • Fazla bagajı önceden göndermek, pahalı havayolu ücretleri ödemek istemeyenler için popüler bir seçenektir.
  • Ağır paketleri veya büyük eşyaları denizaşırı ülkelere taşımak için verimli ve mali açıdan uygun bir seçenektir.
  • Kişisel eşyalarını dünya çapında çok çeşitli ülkelere müşterilerimize minimum masrafla gönderiyoruz.
  • Yurtdışı kargo hizmetimizi kullanarak dünyanın her yerine her türden eşyayı nakletmek konusunda uzmanız.

Yurtdışına Bagaj içinde Hangi Eşyalar Gönderilebilir?

Yurtdışına bagaj içerisinde tehlikeli olmayan mallar haricinde tüm kişisel eşyalarınızın gönderimini yapıyoruz. Varış yeri bazında kayıtlı bagaj haklarını incelemek ve fazla bagaj ücretlerini öğrenmek için web sitemizde bagaj desi hacim değerlerini ağırlık, boyut ve gideceği mesafe gibi bilgileri girerek gönderim ücretlerinizi öğrenebilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Gönderim Hesaplama

Fast express olarak her zaman elimizden geldiğince hızlı ve güvenli bir şekilde teslimat yapıyoruz. Hız ve güvenliğin yanında en uygun fiyatlara gönderim sağlıyoruz. Yurtdışına kargo etmek istediğiniz gönderinin Hacim/Desi bilgisini bilmeniz yeterlidir. Hacmini hesaplamak istediğiniz yurtdışı kargo paketinizin enini, boyunu ve yüksekliğini birbiriyle çarpınız. Bu çarpım işleminden çıkan sonucu beş bine (5000) böldüğünüzde çıkan sonuç size hacim/desi hesaplamasının sonucunu vermiş olacaktır.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda tüm bagajlarınızın taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir