Çin Yurtdışı Kargo

Çin Yurtdışı Kargo

Çin dünyanın en büyük ülkelerinden biridir. Dünyada ekonomisi gelişmiş ve gelişmekte olan ülke dir. Amerika’ya kafa tutan çin adeta bir üretim konusunda dünyanın merkezi haline gelmiştir. Çin tüm dünya ülkeleri olmak üzere ülkemiz için de en önemli pazarlardan birisidir. Türkiye’den çin’e ve çin’den Türkiye’ ye kargo gönderim hizmetleri oldukça yaygın hale gelmiştir. Vatandaşlarımız ve firmalar yurtdışı kargo gönderimi konusunda diğer ülkelerle yarışmaktadır. E-ticaretin artması ile artan taşıma hizmeti ile yeni stratejiler geliştirilmeye başlandı.

Bu stratejiler geliştirilerek çin ile Türkiye arasındaki kargo hizmetleri hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlarla hizmet verilmektedir. Çin yurtdışı kargo hizmetinde bu işi bilen ve tecrübeli firmalar ile çalışmalısınız. Türkiyenin neresinde olursanız olun kargolarınız çok hızlı bir şekilde gönderilmektedir.

Çin Yurtdışı Kargo Fiyatları

Çin cumhuriyetine göndereceğiniz kargolar en, boy, yükseklik ve ağırlık ölçülerek desi değeri ortaya çıkartılır. Desi değerine göre sizlere en uygun fiyatlar verilir. Bu hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Firmamız yasal olarak taşınması gereken her türlü çin kargo paketlerini ekonomik fiyatlarla taşımaktadır. Sizlere sunduğumuz ücretler piyasanın en altında ücretlerdir. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışımız ile uzun yıllar bizimle çalışabilirsiniz.

Çin Kargo Takip

Çin kargo takip hizmetinde uluslararası IATA kurallarına uygun olarak taşınan kargolarınızın her hareketi takip edilmektedir. Kargo takip sistemimiz ile kargolarınızı isterseniz de istediğiniz zaman nerede olduğunu görebilirsiniz. Gelişmiş kargo takip sistemimizden sizlere verdiğimiz kargo takip numarası ile kargolarınızı online olarak takip edebilirsiniz.

Yurtdışı Kargo ile Çin’e Neler Gönderilir?

Çin’e tekstil, gıda, sağlık, tıbbı, yedek parçalar, kaliteli ve lüks ürünler, plastik ürünler, medikal, metal, kırtasiye, maske, evrak, doküman, gizli, belge ve özel eşyalarınız hızlı ve güvenilir bir şekilde gönderilmektedir. Her sektörsen firmaların yükünü taşıyan firmamız ayrıca vatandaşlarımızın gönderilerini de kolaylıkla göndermektedir.

Çin ve 210’dan fazla ülkeye paket ve evrak taşıyan Fast Express, yoğun olarak kullanılan “Mikro İhracat” (ETGB’li çıkış) hizmetiyle, ağırlığı 150kg, mal değeri 7500€ altındaki gönderilerin işlemlerini dolaylı temsil yetkisi ile, Gümrük Müşavirliği Ücreti, konşimento ve ardiye ücreti almaksızın, hızlı bir şekilde yapmaktadır. Gümrüklerde sorun yaşanmaması için tecrübeli ekibimiz daima kargonuzu takip etmektedir.

Çin Hızlı ve Güvenli Kargo Teslimatı

Bürokratik engelleri aşan firmamız çin gümrük yasalarına ve ülkemizdeki gümrük yasalarına uygun olarak kargo paketi taşımaktadır. Yasalara uyduğumuz takdirde ve bu işin her yönü ile bildiğimiz için kargolarınız çin’de gideceği adrese hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmaktadır.

Fast express uluslararası paket ve evrak gönderimi konusunda müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır. Müşteri ve yurtdışı kargo ayrımı yapmadan çalışan firmamız engin tecrübesi ile daima hizmetinizdedir.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir