Meksika’ya Kargo Göndermek

Meksika’ya Kargo Göndermek

Yurtdışı kargo hizmeti tüm dünyada insanların ve firmaların birbirleri ile gönderim yapmasını sağlayan hizmettir. Hava, kara, deniz ve demir yolu ile yapılan yurtdışı kargo gönderimlerinde insanların ve firmaların kargoları aciliyet durumuna göre gerekli yolar belirlenerek gönderilmektedir. Yurtdışı kargo hizmetlerinde en önemli noktalardan biriside kıta ülkelerine kargo gönderiminin hızlı ve güvenilir olmasıdır. Özellikle Amerika kıtasına gönderilen kargolar 2-3 günde gönderilmektedir. Amerika kıtasında bulunan meksika’ya yurtdışı kargo gönderimi yapmak oldukça zor ve önemli bir iştir.

Kuzey Amerika kıtasında bulunan Meksika kargo gönderisi yapabilirsiniz. Meksikaya paket ve evrak gönderimi yapmak firmamız tarafından oldukça kolaydır. Meksika yurtdışı kargo gönderiminde süreç Avrupa ülkelerine göre biraz uzundur. Meksika’ya kargo gönderimi genel olarak havadan ve denizden yapılmaktadır. Meksika’ya hızlı kargolarınız hava yolu yani uçak kargolarla yapılmaktadır.

Meksika Uçak Kargo

Meksika’ya yurtdışı kargo gönderimi yapmak için fast express uçak kargo hizmetini tercih etmektedir. Paketiniz kaybolmadan ve hasar görmeden gönderilmesi için çok çalışan firmamız Abreojos, General Juan N. Alvarez International, Chetumal, Ciudad Constitucion, Fedl De Bachigualato, Jalapa, Minatitlan, San Quintin ve diğer tüm Meksika hava limanlarına kargo gönderimi yapmaktadır.

Meksika’daki Queretaro, Reynosa, S.Cristobal deL Casas, Salina Cruz, Saltillo, San Felipe, San Ignacio, San Jose Cabo, San Luis Potosi, San Luis Rio Colorado, Santa Rosalia, Tampico, Tamuin ve diğer tüm şehirlerde bulunan hava alanlarına yurtdışı kargo gönderimi yapabilmekteyiz.

Meksika Ekonomik Kargo Hizmeti

Son yıllarda artan fiyatlarla her sektörde fiyatlar artmaktadır. Meksika’ya yurtdışı kargo gönderimi yapmak maliyetli bir iştir. Zira uzak mesafeye sahi bir ülkedir. Firma olarak meksika’ya en uygun fiyatlarla kargo gönderimi yapmak için çok çalışmaktayız. Kargonuzun hacmine göre belirlenen fiyatlar piyasanın en altında fiyatlardır. Kaliteli hizmet anlayışımız ve fiyatımızdan her zaman memnun kalacaksınız.

Yurtdışı Kargo ile Meksika’ya Neler Gönderilir?

Yurtdışı kargo hizmeti ile meksika’ya her sektörden milyonlar ürün, paket, evrak gibi her şeyi gönderebilirsiniz. Tekstil, gıda, bozulabilir ürünler, kırılabilir ürünler, yedek parça ürünleri, özel eşyalar, özel belge gibi her türlü ürün yada paket meksikaya firmamız tarafından gönderilmektedir. Kargonuz büyük yada küçük farketmeksizin desi değeri hesaplanarak kapınızdan alınır ve gönderilir.

Meksikaya Yurtdışı Kargo Nasıl Gönderilir?

Kuzey Amerika ülkelerinden olan meksikaya kargo gönderimi yapmak için web sitemizden online kargo oluşturabilir yada bizimle iletişime geçerek kargo gönderisi oluşturabilirsiniz. Online yada normal yurtdışı kargo gönderilerinizde kargolarınız kapınızdan teslim alınarak gönderilmektedir. IATA kurallarına uygun olarak gönderilen kargolarınız Meksika sınırlarına girdiğinde kuryelerimizle alıcınızın kapısına kadar götürmekteyiz.

Fast Express olarak mükemmel hizmet kalitemiz ile müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktayız. Uzman ekiplerimiz ile hizmet verdiğimiz hizmetimiz ülkemizde alacağınız en iyi ve kaliteli hizmettir.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir