Ekonomik Yurtdışı Havayolu Kargo

Ekonomik Yurtdışı Havayolu Kargo

Yurtdışı kargo hizmetinde günümüzde hava yolu sıklıkla tercih edilmektedir. Hızlı ve güvenilir olan hava yolu kargo ile gönderileriniz. 1-2 günde dünyanın her yerine ulaştırılabilir. Dünyada 220’den fazla ülkeye uçak kargo ile evrak ve paketleriniz gönderilmektedir. Her türlü kargo paketi, özel eşyalar vb. gibi tüm ürünler uçaklarla gönderilebilmektedir. Küçük ve büyük her firmanın kargolarını yurtdışında binlerce adrese gönderen firmamız kargonuza herhangi bir zarar gelmemesi için çok çalışmaktadır.

En Ucuz Yurtdışı Uçak Kargo

Kargonuzu ekonomik fiyatlarla gönderirken özenle paketleyerek gönderiyoruz. Uygun fiyatlara gönderilen kargolarınızın hacmi hesaplanarak sizlere en uygun fiyatlar sunulmaktadır. Dünya üzerinde bulunan sorunlar ve krizlere rağmen en ucuz fiyatlarla kargo gönderimi yapıyoruz. Uluslararası kurallara uygun olarak gönderilen yurtdışı kargo paketleriniz kurye ile alıcınızın adresine kadar gönderilmektedir.

Sorunsuz Yurtdışı Kargo Gönderimi

Yurtdışı kargo hizmetinde en önemli noktalardan birisi de sorunsuz şekilde kargo gönderimi yapmaktır. Kargonuzu özenle paketlenen kargolarınız darbelere, olası düşmelere karşı dayanıklı hale gelir. Tabiki firma bünyemizde bulunan çalışanlarımız kargoları taşırken çok dikkat etmektedir. Kargonuzu özenle taşıyan firmamız kargonuzu gideceği ülkede belirtilen adrese teslimatını çok hızlı bir şekilde yapmaktadır.

Yurtdışı kargo firması olarak dünyanın şehirlerine teknolojik ürünler, tekstil, gıda, metal, donanım ürünleri, yedek parça, deri, halı, evrak ve doküman eşyalar taşınabilmektedir. Özel eşyalarınızda ayrıca istediğiniz adrese hızlı bir şekilde teslim edilebilmektedir.

Yurtdışı Kargo Takip

Yurtdışı kargolarınız firmamız tarafından takipli olarak gönderilmektedir. Kargonuzun her hareketini takip eden firmamız sizlere de kargonuza özel takip numarası oluşturarak sizlere veriyoruz. Sizlerde kargonuzu anlık olarak nerede olduğunu ve nez zaman teslim edileceğini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde takibini sağlayan firmamızın sistemi 7/24 aksamadan çalışmaktadır. Ayrıca firma çalışanlarımız olası engelleri bertaraf ederek kargonuzun hızlıca gönderilmesini sağlamaktadır.

Türkiyenin her noktasından göndereceğiniz kargolarınızı kapınızdan alarak istediğiniz ülkeye, istediğiniz şehire ve adrese teslim ediyoruz. Kuryelerimiz alıcınızın doğru olduğunu belirledikten sonra teslimatı yaparak sizleri bilgilendirmektedir. Yurtdışında ve Yurt içinde bir çoğu firmanın kargolarını taşıyan firmamız havayolu ihracat servislerinde bedelli ve bedelsiz olarak gönderim yapmaktadır. Uluslararası IATA kurallarına uygun olarak taşınmaktadır.

Fast express olarak uluslararası yurtdışı kargo hizmetinde müşterilerine paket ve evrak taşımacılığı konusunda uzman ekipleri ile profesyonel hizmetler sunmaktadır. Yurtdışı kargo hizmetinde her türlü desteği sunan firmamız müşteri ve firma ayrımı yapmadan kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir