Yurtdışına Kargo ile Mobilya Göndermek

Yurtdışına Kargo ile Mobilya Göndermek

Mobilya dünya üzerinde her evde, kamu kurum ve kuruluşlarda, hastanede, otellerde, dini yerlerde, yazlık evlerde, binalarda kısacası her yerde kullanılmaktadır. İnsanların mobilya ihtiyacı nedeniyle dünya üzerinde bu sektörün ticareti artmaktadır. İthalat ve ihracat rakamlarına baktığımızda her yıl artan bu ticaret günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte hızlı, güvenli ve ekonomik yollarlar gönderilmektedir.

Dünya üzerinde artan mobilya taleplerini karşılamak ve bu talepleri hızlıca yerine getirmek ve getirebilmek kolay değildir. Yurtdışı kargo hizmeti ile ülkemizden yurtdışına her sektörden binlerce malı, ürün, evrakları ve özel eşyalarınızı kargo firmaları göndermektedir.

Yurtdışına Mobilya Ürünlerimi Nasıl Gönderirim?

Yurtdışına imalatını yaptığınız, satışını yapacağınız tüm mobilya ürünlerini göndermek için 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonları arayarak daha detaylı bilgi alabilir yada www.fast-express.com üzerinde online kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı hızlıca gönderebilirsiniz.

Yurtdışına Hediyelik Mobilya Ürünü Nasıl Gönderirim?

Yurtdışına hediyelik eşya mobilya ürünü göndermek çok kolaydır. Firmamızla iletişime geçtikten sonra uzman ekibimizi hediyelik mobilyalarınızı alarak işleme alır. Yurtdışı kargo gönderileriniz normal ya da hızlıca gönderiyoruz. Mobilyalarınızın ağırlığı ve boyutu ne olursa olsun gönderiyoruz. Yurtdışı kargo mobilya hediyelik eşyalarınız ve mobilya ürünlerinizin desi değeri ne olursa olsun hesaplanarak gönderiyoruz.

Yurtdışına Hangi Ülkelere Mobilya Gönderebilirim?

Yurtdışın da tüm Avrupa ülkelerine, ABD, Çin, Hindistan, Rusya, Asya ülkeleri, Avrupa ülkeleri, Afrika ülkeleri olmak üzere tüm dünya ülkelerine mobilyalarınızı göndermekteyiz. Dünyanın neresinde olursanız olun mobilya ürünleriniz güvenli ve hızlıca gitmesi adına hava yolunu tercih ediyoruz. Uçak kargo ile dünyanın her noktasına her hava alanına kargolarınızı gönderiyoruz. İsterseniz kargolarınızı alıcınızın kapısına kadar da teslimatını gerçekleştirebilmekteyiz.

Yurtdışı Mobilya Kargo Fiyatları

Sürdürülebilir ekonomik büyümenin sağlanabilmesi için Ar-Ge harcamaları büyük önem taşımaktadır. Yapılan Ar-Ge çalışmalarımız ile müşterilerimize en uygun fiyatlı ve en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Yurtdışına tüm mobilya gönderimleriniz için en uygun fiyatları sunan Fast Express kuryelerimiz aracılığı ile mobilya ürünlerinizi ekonomik kurye servisimiz ile teslimatını yapıyoruz. Ekonomik kurye servisimiz ile zaman önceliği olmayan gönderilerinizde ekonomik ve pratik bir şekilde gönderilerinizi gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyatlar ve cazip tekliflerle, Güvenli ve ekonomik taşımacılık ilkelerine dayanarak, gönderilerinizin teslimatı yapılmaktadır.

Kurumsal Mobilya Firmaları için Yurtdışı Kargo Hizmeti

Türkiye’de ve dünya üzerinde bulunan 220 den fazla ülkedeki kurumsal mobilya firmaları için mobilya ürünlerinin taşımacılığını yapıyoruz. Ağır ve hafif mobilya ürünleriniz takipli olarak gönderildiği için kargolarınızın her hareketini görebilirsiniz. Firmamız hassas mobilya ürünleriniz için yurtdışı gönderimlerini büyük bir hassasiyetle yapmaktadır. Uzman kadromuz mobilya ürünlerinizi alıcınıza teslim edene kadar çalışmaktadır.

Fast Express yurtdışı kargo firması olarak işinizde gönderilerin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Yaptığımız işin tamamına büyük-küçük ayrımı yapmaksızın özel ilgi gösteririz. Bu yüzden hizmetimizin tamamen kişisel olması da bizim tercihimizdir. Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize mobilya gönderimlerinde profesyonel kargo hizmetleri sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir