Yurtdışı Kargo ile Ekonomik Fiyatlı İlaç Gönderimi

Yurtdışı Kargo ile Ekonomik Fiyatlı İlaç Gönderimi

Dünya çapında etkisi altına alan Cov,d 19 virüsü nedeniyle tüm dünya kendi içine kapandı. Tüm dünyayı üzen bu durum da insanlar bir çok açıdan etkilenmiş durumda kaldılar. Etkilendikleri noktalardan birisi de ilaç ihtiyacıdır. Sadece virüs ile alakalı ilaçlar değil diğer tüm hastalıklara bağlı olarak kullanılan ilaçlarda da sıkıntılar yaşanmaktadır. Bazı hastalıkların tedavi için kullanılan ilaçların çoğu yurtdışı kaynaklıdır.

Yurtdışından getirilerek kullanılan ilaçların korona virüsün ortaya çıkması ile birlikte aksaklıklar yaşanmaya devam ediyor. Yurtdışından Türkiye’ye ve ülkemizden yurtdışına ilaç gönderimi konusunda artan ihtiyaçlara karşı Fast express tüm tedbirleri önceden alarak her türlü ilacın yurtdışı kargo ile gönderilmesini sağlamaktadır.

Yurtdışı Kargo ile En Ucuz İlaç Gönderimi

Virüsün ortaya çıkması ile birlikte her sektörde binlerce ürün ve malzeme için fırsatçılarda ortaya çıkmaktadır. Firma olarak bu zor günlerde siz saygı değer müşterilerimizin yurtdışı kargo gönderimleriniz için en uygun fiyatları sunmaktayız. Yurtdışı kargo ilaç gönderiminde en ekonomik fiyatları sunan firmamız şahıs ve firmaların her türlü ilaçlarını piyasanın altında en uygun fiyatlarla gönderilmelerini sağlıyoruz.

Yurtdışı kargo ile en ucuz gönderim yapan firmamız ilaçlarınızın güvenliği ve hızlı gitmesi adına hava yolunu tercih etmektedir. 1-2 gün de avrupaya ve dünyanın her noktasına gönderim yapabilmektedir.

Yurtdışına İlaç Göndermek

Yurtdışına ilaç göndermek isteyen şahıs, bireysel ve kurumsal firmalar ilaç gönderimi konusunda bazı belgelere de sahip olmalıdırlar. Zira ilaç gönderimi normal ürün gönderiminden farklıdır. Göndereceğiniz her ülke gümrüğü ilacın neden alındığını sorgulamaktadır. Ayrıca ilacın prospektüsü, reçetesi, doktor raporu ve sosyal sağlık bilgileri gibi belgeler istenmektedir. İlaç için bu belgelere sahip belgelere mutlaka sahip olmalısınız yoksa ilaçlar gümrükten geri dönebilmektedir.

Yurtdışına Nasıl İlaç Gönderimi Yapılır?

Yurtdışına ilaç göndermek için şahıs yada firma sahibi olarak 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonlarımızdan bizleri arayıp ilaç gönderimi yapabilirsiniz. Fast express yurtdışına ve yurtdışından Türkiye’ye ilaç gönderimi yapmak isteyen herkes için müşterilerine uzman ekibi ile profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir