Ekonomik Fiyatlı İran Kargo Gönderimi

Ekonomik Fiyatlı İran Kargo Gönderimi

Türkiye ile İran arasında gelişmiş ticari ilişkiler nedeniyle her iki ülke arasında önemli derecede ithalat ve ihracat yapılmaktadır. Büyük bir Pazar payı olan iran ve Türkiye arasında önemli derecede ürün transferi yapılmaktadır. Bu pazar payından yer almak isteyen onlarca sektörden yüzlerce firma bulunmaktadır. Türkiye’den İran’a ve İran’dan Türkiye’ye ithalat, ihracat ve kargo göndermek isteyen firmalar ve şahıslar her zaman en uygun fiyatları aramaktadır.

Son yıllarda artan krizler nedeniyle kargo taşımacılık sektörü de diğer sektörler gibi etkilendi. Krizler ve salgın hastalıklara rağmen yurtdışı kargo sektörü bu süreçleri en az zararla atlatmaktadır. Zira firma olarak en uygun fiyatları sunmaktayız. Artan piyasa fiyatlarına rağmen büyük bir çaba göstermekteyiz. Kargonuzun desi değerine göre en uygun fiyatları sunan firmamız desi hesaplamasını eksiksiz şekilde yapmaktadır.

İran En Ucuz Yurtdışı Kargo

Yurtdışı kargo hizmetimiz ile İran’daki Tahran, Şiran, Tebriz, İsfahan, Kerman, Ahvaz, Hürremabad, Hamadan, Ramsar, Abadan, Zabol, Tabas, Gorgan ve Ardabil şehirlerine ve bu şehirlerdeki tüm hava alanlarına kargo gönderimi yapmaktayız. Ekonomik fiyatlarla kargo gönderimi yapan firmamız ayrıca kuryeler ile kargonuzu belirttiğiniz adreslere gönderebilmektedir.

İran Kurumsal Firma Kargo Gönderimi

Kurumsal firmalar İran’a yapılacak tüm kargo transferlerini yapmaktayız. Onlarca sektörden binler ürünü ister karayolu isterseniz de hızlı ve güvenli olan hava yolunu tercih edebilirsiniz.  7/24 sorunsuz şekilde hizmet veren firmamız kurumsal her firmanın kargosunu göndermekteyiz. Tekstil sektöründen teknoloji sektörüne, plastik sanayinden, metal sanayi’ye kadar her türlü iran kargolarınızı göndermekteyiz.

İran’a Bireysel Kargo Gönderimi

İran’a bireysel olarak kargo göndermek isteyen vatandaşlarımızın her türlü paket, evrak ve doküman gibi belgelerinizi göndermekteyiz. Özel eşyalarınızın yan ısıra her türlü yardım paketinizi de göndermekteyiz. Ayrıca taşınması yasak olmayan her türlü hediye paketiniz iran’da istediğiniz adrese teslimatı yapılmaktadır.

İran’a İlaç ve Maske Gönderimi

Covid 19 virüsü nedeniyle tüm dünyada ilaç sektöründen maske sektörüne kadar bir çok sektör etkilendi. Ülkemizde bu süreçte maske satışı yasaklanmıştı ancak daha sonra virüs kontrol altına alındığında İran’a maske satış yasağı kaldırıldı. İran’a ilaç gönderiminde de sıkıntılar yaşanıyordu. Bu süreçte ilaç gönderimi yapmak çok daha zor hale geldi.

Virüsün bulaşmasını engellemek adına iran daha sıkı tedbirler ortaya getirdi. İlaç gönderiminde ilacın neden geldiğini, doktor raporu, sosyal sağlık bilgileri ve ilaç prospektüsü gibi belgelerin tam olarak istemektedir. İlaç gönderiminde süreç daha zor olduğu için her firma gönderim yapmayabiliyor. Ancak firma olarak ilaç ve maske gönderiminde şahıslar ve firmalar için gönderim yapmaktayız.

Fast Express; İran Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı, maske, ilaç ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize iran kargo gönderimi konusunda profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir