İran Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

İran Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

İran Türkiye ile ikili ilişkilerde çok güçlü olan iki ülkedir. İran ABD’nin ve diğer dünya ülkelerinin ambargolarına karşı dayanabilmek için çok fazla mücadele vermektedir. İran’a her ürün, malzeme ve özel eşya maalesef gönderilememektedir. Bazı ürün ise Türkiye’den İran’a ve İran’dan Türkiye’ye gönderimi yapılabilmektedir.

İran’a kargo göndermek isteyen firmalar ve şahıslar kargoların nasıl göndereceği konusunda en iyi firmalar ile çalışmalıdır. Bu yönde büyük çalışmalar veren fast express iran’a kargo gönderimi konusunda profesyonel hale gelmiştir. Kullandığımız takip sistemi ve araçlarımız ile kargolarınız hava yolu ve kara yolu ile gönderilebilmektedir. İran’a kargo göndermek isteyen imalatçı firmalar mutlaka iran gümrüğüne göre evraklarını hazırlamalıdır.

İran’a Hediyelik Eşya Gönderimi

İran’a hediyelik eşya gönderiminde firmaların ve şahısların her türlü gönderisi yapılmaktadır. İran’a hediye ürünleri yada hediye göndermek istediğinizde firmamız ile iletişime geçerek gönderebilirsiniz. Firma olarak hızlı ve güvenilir hizmetler sunan firmamız iran yurtdışı kargo gönderimi konusunda kargonuzu takipli olarak göndermektedir.

İran Yurtdışı Kargo Nasıl Gönderilir?

İran’a yurtdışı kargo göndermek istediğinizde ister online olarak web sitemizden isterseniz de 0212 541 44 10 ve 232 425 12 05 numaralı telefonlardan bizlere ulaşıp kargo gönderimi yapabilirsiniz. Kargolarınızı kapınızdan alarak iran da Tahran, Şiran, Tebriz, İsfahan, Kerman, Ahvaz, Hürremabad, Hamadan, Ramsar, Abadan, Zabol, Tabas, Gorgan ve Ardabil kentlerinde belirttiğiniz adreslere gönderiyoruz.

İran kargolarınız ister karayolu olsun isterse de hava yolu olsun iran sınırları için girdikten sonra özel kuryelerimiz aracılığı ile belirttiğiniz adreslere teslimatı yapılmaktadır. Uçak filolarımızın genişlemesi ile asya da ve iran’da yurtdışı kargo hizmetlerimizde hız kazandı.

İran Kargo Fiyatları

Türkiye’nin her şehrinden İran’ın her şehrine kargo gönderimi yapan firmamız kargonuzun ağırlığına, büyüklüğüne göre bir desi değeri ortaya çıkartmaktadır. Bu desi değeri tüm ürünlerde standarttır. Ortaya çıkan desi değerlerine göre belirlediğimiz fiyatlar en uygun fiyatlardır. En uygun fiyatlara kargo gönderimi yapan firmamız mükemmel hizmet kalitesi ile her türlü paket, evrak, doküman, zarf, özel eşyalarınız gönderilmektedir.

İran Hızlı Kargo

İran’a çok hızlı bir şekilde kargo göndermek isteyen firmalar için hava yolunu kullanmaktayız. Uçak kargo ile hizmet veren fast express müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en hızlı ve güvenli hizmetleri sunmaktayız. 1 Günde İran’a uçak ile zarf, doküman ve paket göndermektedir.

İran Online Kargo Gönderisi Nasıl Oluşturulur?

İran’a online kargo gönderisi oluşturmak için www.fast-express.com sitemizdeki “online kargo gönderisi oluştur” bağlantısına tıklayıp kargo gönderinizi kendinizde oluşturabilirsiniz. Fast express olarak iran yurtdışı kargo konusunda doküman, belge, zarf, paket ve özel eşya gönderimi konusunda profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir