İran’a İlaç Göndermek

İran’a İlaç Göndermek

Türkiye nüfusu kadar nüfusu olan iran orta doğunun merkezi bir ülkedir. Yıllardır ABD ve avrupanın uyguladığı ambargo nedeniyle çok fazla sorunla uğraşmaktadır. Türkiye ile 560 km sınırı olan iran kültürü ve hayatı Türklere benzemektedir. İki ülke arasındaki sınır kapısı Gürbulak sınır kapısıdır. İran sınırlarından günde binlerce ürün malzeme gönderilmektedir. Özellikle son yıllarda ilaç göndermek sıklaştı.

İran’a ilaç göndermek isteyen firmalar ve şahıslar mutlaka bir kargo firması ile anlaşıp göndermektedir. İlaç gönderimi firmalar ve şahıslar için zor süreç olduğu için bu süreci firmalar üstlenmektedir. Kargo firmalar ise İran’a ilaç gönderiminde gerekli tün belgeleri firma ve şahıslardan istemektedir. Zira İran gümrüğü ilacın neden geldiği ile ilgili araştırma ve sorgulama yapmaktadır. Aşağıdaki belgelere göre ilaçlar gümrüklerden kolaylıkla geçmektedir.

İran’a Nasıl İlaç Gönderilir?

İran’a ilaç göndermek için istenen belge ve raporlar aşağıdadır.

  • İlaca ait reçete
  • İlaç prospektüsü
  • Doktor raporu
  • Sağlık raporu
  • Sosyal sağlık bilgileri
  • Diğer belgeler

Bu belgeler ışığında iran’a göndereceğiniz tüm ilaçlar gümrüklerden geçmektedir. Bu belgelerin tamamı eksiksiz olmalıdır. Zira bu belgelerde eksiklik olursa iran gümrüğünden geçmeyebilir. İlaçlarınız tekrar geri dönebilir. İran’a ilaç göndermek isteyen firmalar ve şahıslar 0215 414410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonları arayıp daha detaylı bilgiler alabilir.

İran Kargo ile En Ucuz İlaç Gönderimi

İran’a ilaç göndermek isteyen herkes en uygun fiyatlı ve en hızlı olsun istemektedir. Bu nedenle Fast express olarak İran kargo ları en hızlı ve en uygun fiyatlı gönderebilmek adına hava yolunu tercih etmektedir. Hızlı ve güvenilir adresin yolu olan firmamızın normal ve ekonomik kurye servislerinden yararlanabilirsiniz.

Fast express iran kargolarınızı kuryelerimiz aracılığı ile İran’ın Abbas Abad, Afsariye, Amaniye, Amir Abad, Aryashahr, Bagh Feiz, Baharestan, Dereke, Darband, Dardasht, Dar Abad, Darrous, Dehkadeh Olampik, Ekhtiyariyeh, Ekbatan, Elahiyeh, Evin, Farmanieh, Fereshteh, Gheitariye, Gholhak, Gisha, Gomrok, Hasan Abad, Jamaran, Jannat Abad, Javadiyeh, Jomhuri, Jordan, Lavizan, Mehran, Narmak, Navab, Nazi Abad, Niavaran, Park-e Shahr, Pasdaran, Piroozi, Punak, Ray, Sa’adat Abad, Sadeghiyeh, Seyed Khandan, Sohrevardi, Shahrara, Shahr-e ziba, Shahrak-e Gharb, Shemiran, Tajrish, Tehranno, Tehranpars, Tehransar, Vanak, Velenjak, Yaft Abad, Yusef Abad, Zafaraniye şehrilerinde milyonlarca adrese teslimatını yapmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir