Amazon FBA Deposuna Yurtdışı Kargo Fiyatları 2021

Amazon FBA Deposuna Yurtdışı Kargo Fiyatları 2021

Amazon dünyanın en büyük e-ticaret firmalarından biridir. Uluslararası alanda çalışan Amazon dünyada milyonlarca insana kaliteli hizmetler sunmaktadır. Amerika merkezli olan firma bir çok ülkede çok büyük satışlar yapmaktadırlar. Bu satışlar Amazon üzerinden yada amazon üzerinden satış yapan bireysel ve profesyonel hesabı olanlar tarafından yapılmaktadır. Türkiye ve Dünyada bir çok firma amazon depolarına ürünlerini göndererek ürünlerini amazon üzerinden satmaktadır.

Bir çok firma ve şahıs için amazon depolarına ürün göndermek oldukça zor görünebilmektedir. Amazon depolarına ürün gönderiminde kaliteli hizmet veren firmamız tüm karmaşıklıkları sonlandırır ve sorunları sizlere yansıtmadan hizmet verir.

Amazon’a Ürün Gönderimi için 3 Şart

  1. Amazon satıcı hesabı olmalı.
  2. Ürünlerinizin paketlenip gönderilmeye hazır olduğu.
  3. Amazon tarafından yerine getirilmek üzere listenin ayarlanması.

Amazon Depolarına Ürün Gönderim Ücretleri 2021

Yurtdışı kargo konusunda olsun Amazon depolarına gönderim konusunda olsun firmamız fiyatlarından asla şaşmamaktadır. Amazon’a ne kadar çok ürün gönderirseniz sizlere genellikle oldukça iyi teklif sunabilirler. Yurtdışı kargo, ticarette büyük bir hizmet faktörüdür. Amazon’da satış yapmak isteyenler, üreticilerini ve tedarikçilerini tam olarak tanımalıdır. Ürünün gerçekten çalıştığından emin olan herhangi bir mühendis var mı? Üretim ekibi kimlerdir? Ayrıca Amazon bayisinin, işi ekip üyeleri arasında dağıtabilmesi için ürünün nasıl çalıştığını tam olarak bilmesi gerekir. Bu nedenle, tüm ürünleri kişisel olarak test etmek iyi bir tavsiyedir çünkü acil bir durumda satıcının ürünü tamamen söküp tamir etmesi gerekebilir. Ancak bu şekilde hangi malzemenin kullanıldığını ve içinde neyin gizlendiğini bilmek mümkündür.

Türkiye’den ve Dünya üzerinden Amazon FBA depolarına gönderim, özellikle Amazon’da yeniyseniz kafa karıştırıcı olabilir. Deneyimli FBA satıcıları bile çeşitli seçeneklerden ve düzenlemelerden etkilenme eğilimindedir. Bu nedenle mutlaka yurtdışı kargo firmaları ile çalışmalısınız. Uluslararası alanda yurtdışı kargo taşımacılığı vermektedir. Amazon FBA depolarına uluslararası gönderiler için, gümrükleme ve gümrük vergilerini içeren tüm detaylar firmamız tarafından yapılmaktadır.

Amazon depolarına ürünlerinizi göndermek için firmamız ile çalıştığınızda firmamız sizler en uygun maliyetlerle fiyatlarını sunmaktadır. Fast express uluslararası alanda tüm amazon depolarına ürünlerinizi en kısa sürelerde en güvenli şekilde göndermekteyiz. Fiyatlarımız ürün sayısı, desi hacim değeri ve gideceği amazon depo mesafesine göre fiyatlarımızı belirliyoruz. Firmamız ile yurtdışı kargo fiyat konusunda anlaştıktan sonra kargonuz çıkışı yapıldıktan sonra kargonuz Amazon depolarına teslim edilmek üzere gönderilir. Amazon depolarınız için ayrıca kargo takip hizmeti de sunmaktayız. Bireysel yada profesyonel amazon hesapları için firmamız kargo takip hizmetini 7/24 sunarak sizleri bilgilendirmektedir.

Amazon Depolarına Hangi Ürünler Gönderilir?

Amazon depolarına yasal olarak herhangi bir yasağı olmayan ürünlerin gönderimini yapıyoruz. Amazon depolarına sanayi malzemeleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, mobilya, ev tekstili, ofis eşyaları,  Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, araba parçaları, plastik ürünler, bebek ürünleri, elektronik ürünler, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, inşaat dekorasyon ve yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri, koli, paket, çuval, sandık vb. taşıma standartlarına uygun olan tüm gönderiler yurtdışına kargo ile gönderilebilir.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda amazon depolarına taşımacılık hizmetlerini mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel şekilde sunmaktayız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir