Çin’den Gelen Kargoyla Korona Virüs Bulaşır mı?

Tüm dünyayı etkisi alan korona virüsü (covid 19) hayatı durma noktasına kadar getirdi. İlk olarak çin’de ortay acıkan bu virüs tüm dünyaya yayıldı. Dünya da hayatı durma noktasına getiren bu virüs her sektörden milyonlarca firmanın iş yapamaz hale getirdi.

İnsanlar ve firmalar artık dışarı çıkmadan kargo gönderimi yapmaktadır. Özellikle çin’den yapılan alışverişlerin önemi yüksektir. Çin’den bulaşan virüs nedeniyle insanlar yurtdışı kargo paketlerine karşı da oldukça temkinli davranmaktadırlar. Bu konuda şunları belirtmek isterim kargo çin’den geldiği için virüs kargo paketine bulaşsa dahi uzun süreler dayanamaz. Virüs 5-6 saat dayanabilen bir virüs olduğu için çin’den 3-4 gün hatta daha fazla sürelerde gelen paketleriniz de virüs olma ihtimali imkansızdır.

Çin’den Gelen Kargoyla Korona Virsü Bulaşır mı

Burada dikkat edilmesi gereken nokta virüs çin’den kargo paketiyle gelmesi değil geldikten sonra burada kargo görevlilerinin bulaştırmasıdır. Bu nedenle kargo paketlerine izole edilmiş kargo görevlileri ile çalışmaktır. Koruyucu tulum, maske, eldiven takan yurtdışı kargo ekibimiz kargolarınızı el değmeden adresinize ulaştırır. Ayrıca yurtdışına göndereceğiniz kargolarınız kapınızdan el değmeden sosyal mesafe korunarak kapınızdan alınır ve gerekli işlemler yapılarak gönderilir.

Dünyada uygulanan karantina kurallarına ve gerekli tedbirlere uygun olarak hareket eden firmamız sizlerin ve toplum sağlığını düşünerek hareket etmektedir. Sağlık bakanlığının tedbirlerinin üzerinde tedbirler alarak yurtdışı kargo hizmeti veren firmamız her türlü paket, evrak, doküman ve özel eşyalarınız adresinize yada yurtdışında belirttiğiniz adreslere gerekli tedbirler ve sosyal mesafe kuralları uygulanarak teslimatını yapmaktayız.

Yurtdışı Kurye

Yurtdışı kurye servis çalışanlarımız korona tedbirlerini tamami itibari ile uygulamakta ve salgın hastalığın ne derece önemli olduğunu bilmektedirler. Firma çalışanlarımız ve yetkililerimiz yurtdışından gelen kargolar ve yurtdışına göndereceğiniz kargolarınız için çok yüksek hassasiyetle davranarak sizlere yurtdışı kargo konusunda hizmet vermektedir.

Fast express salgın hastalıklara karşı uluslararası yurtdışı kargo gönderimi konusunda gerekli tedbirleri uzman ekibi ile alarak müşterilerine profesyonel ve hijyenik hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir