Meşhed Yurtdışı Kargo Gönderimi

Meşhed Yurtdışı Kargo Gönderimi

İran’ın horasan eyaletinde bulunan meşhede şehri iran halkı tarafından kutsal şehir olarak anılmaktadır. 3 milyonu aşkın nüfusu bulunan meşhed şehiri ülkemize uzak bir şehirdir. İstanbul üzerinden uçak ile ortalama 4 saate gidilen şehir Türkiye sınırına 850 km uzaklıkta mesafededir.

Türkiye ile İran arasında yıllık olarak milyarlarca dolar ticaret yapılmaktadır. İran ambargolara rağmen ayakta durmaya devam etmektedir. İran’ın meşhed şehrine ülkemizden binlerce ürün, paket, evrak, doküman, kişisel eşyalar kargo yolu ile firmamız tarafından gönderilmektedir.

En Ucuz Meşhed Kargo

İran’ın en büyük ve en kalabalık şehirlerinden olan meşhed’e yapacağınız kargo transferleri tarafımızca en uygun fiyatlara gönderilmektedir. Ekonomik olarak göndereceğiniz tüm kargolarınız zaman önceliği olmayan kargolardır. Bu nedenle ekonomik kargo gönderimleri standart sürelerde gideceği için 2-3 gün sürebilmektedir. İran’ın meşhed kentine gönderilecek kargolarınız piyasanın altında fiyatlara gönderilmektedir.

Yurtdışı Kargo Ücreti Ne Kadar?

İran’ın meşhed kentine gönderilecek kargolarınız yukarıda belirttiğimiz gibi en ucuz fiyatlara gönderilmektedir. Kargonuzun desi değerlerine göre gönderilmektedir. Kargonuzun eni, boyu ve yüksekliğine göre belirlenen ücretlerimiz en düşük kar marjına sahip ücretlerdir.

Hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderiyoruz.

Yurtdışı Kargo ile Neler Gönderilir?

Yurtdışı kargo hizmeti ile evrak, paket ve özel eşyalarınız yurtdışında her ülkeye gönderimi yapılmaktadır. Tekstil, teknoloji, gıda, plastik demir çelik, yedek parça, petrol ürünleri gibi her türlü ürün yurtdışında istenilen adrese gönderilmektedir. Yurtdışı kargo paketlerinde yasak olmayan her ürünü, paketi, evrağı yurtdışında binlerce ve adrese göndermektedir.

Yurtdışı Kargo Ne Zaman Gider?

Yurtdışı kargo hizmeti tarih boyunca farklı araçlarla dünyanın farklı noktalarına yapılmaktadır. Günümüzde yurtdışı kargo transferleri uçak kargo ile çok hızlı hale geldi. Eskiden kargoların takibi ve ne zaman gideceği çok fazla belli olmuyordu. Ancak günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte kargoların ne zaman gideceği, gideceği süre ve ne zaman geleceği kargo takip numarası ile bulunmaktadır. Fast Express olarak Yurtdışı kargolarınız çok hızlı ve güvenilir bir şekilde takipli olarak Gönderir.

Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir