Parsiyel Kargo Taşımacılığı

Parsiyel Kargo Taşımacılığı

Parsiyel taşımacılık tam olmayan ve parça ürünlerin gönderilmesi anlamına gelen taşımacılık hizmetidir. Kısaca Aynı güzergahta gidecek olan farklı firmaların ve şahısların gönderileri tek bir tır, kamyon ve kamyonetler ile taşınmasına denir. Parsiyel kargo taşımacılığı ile firmaları ve bireysel tüm kargolarınız tek bir araç ile gönderildiği için maliyetlerde düşmektedir. Tek bir araçla göndermek yerine aynı araca farklı firmalarında ürünleri yüklenerek gönderimi yapılmaktadır.

Kargonuzun büyüklüğüne ve ağırlığına göre belirlenen fiyatlar neticesinde aracı bir bölümüne yüklenen kargolarınız en uygun fiyatlara fast express olarak gönderimini yapıyoruz. Parsiyel kargo taşımacılığı karayolu üzerinden yapmaktayız. Parsiyel taşımacılık Türkiye de genel olarak karayolu ile yapılmaktadır.

En Ucuz Parsiyel Karayolu Taşımacılığı

Parsiyel karayolu taşımacılığında fast express olarak en uygun fiyatları sunmaktayız. Piyasanın en uygun fiyatlarını sunan firmamız son yıllarda artan fiyatlara rağmen müşteri memnuniyeti adına cebinizi yormadan fiyatlar sunmaya devam etmekteyiz. Fast express parsiyel karayolu taşımacılığı yurtdışı olarak yapmaktayız. Özellikle avrupaya çok uygun fiyatlarda teslimatlar yapıyoruz.

Fast express olarak avrupaya göndereceğiniz kargolarınız için Karayoluyla uluslararası eşya taşıma sözleşmesine ilişkin anlaşma yani AMR şartlarına uygun olarak gönderim yapmaktayız. Bu anlaşmanın temel amacı, sözleşmede belirtildiği gibi yükleme yeri ile teslim için belirlenen yerin iki ayrı ülkede olması halinde, ücret karşılığında yüklerin taşıt ile karadan taşınmasına ait her sözleşmeyi kapsamaktadır.

Parsiyel Karayolu Kargo Taşımacılığı

Yurtdışı kargo firması olarak zaman önceliği olmayan ve ekonomik fiyatlara kargo göndermek isteyenlerin tercih ettiği yoldur. Parsiyel kargo taşımacılığında kargo takibini de yapmaktayız. Avrupa ülkelerinin tamamına parsiyel taşımacılık yapan firmamız kargolarınızı hızlı ve güvenli şekilde teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Fast express  Uluslararası  döküman,  paket  taşımacılığı, parsiyel karayolu taşımacılığında ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışla siz saygıdeğer müşterilerimize yurtdışı kargo hizmetinde profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir