Amazon Deposuna Yurtdışı Kargo Gelinlik Gönderimi

Amazon Deposuna Yurtdışı Kargo Gelinlik Gönderimi

Amazondan hesap açıp satış yapmak çok kolaydır. Tüm dünya’ya açıldığınız bu e-ticaret platformu ile gelinliklerinizi en hızlı şekilde amazon depolarından müşterilerinize ulaştırılır. Ürünlerinizin amazon deposuna en hızlı şekilde ulaştırılması için ürünlerinizi mutlaka amazon depolarına göndermelisiniz.

Amazonun insanlara bireysel olarak evlerinden yapabileceği bu iş için sunduğu hizmetler belki de bir çok firmanın sunmadığını sunmaktadır. Amazonda sipariş aldığınızda amazon deposunda gelinlik gelinliklerinizi anında çıkışı yaparak Amerika’daki depolara gönderimleri en hızlı şekilde yapmaktadır. Amazonun deposuna gelinliklerinizi göndermek sizin işinizdir. Bu iş için de mutlaka yurtdışı kargo taşımacılığı yapan firmalar ile anlaşmalısınız.

Amazon FBA deposuna gelinlik göndermek günümüzde artık çok kolay hale geldi. Zira bu işlemleri en kolay hale getiren firmalardan biri de Fast express’dir. Fast express uluslararası alanda bulunan tüm amazon depolarına gelinliklerinizi en hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlarla gönderimi yapmaktadır. Amazon FBA deposuna gelinlik göndermek isteyen vatandaşlarımız bizimle iletişime geçtikten ve fiyat konusunda anlaşıldıktan sonra firmamız gelinlikleriniz kapınızdan ya da deponuzdan alarak gerekli işlemleri yapar ve yurtdışına çıkmak üzere paketler.

Amazon FBA Deposuna Kargo Gönderim Fiyatları

Amazona bireysel ya da firma olarak profesyonel hesabı olanların gelinlik gönderimlerini en uygun ücretlere sunarak gönderiyoruz. Burada profesyonel hesabı yani ticari olarak yoğun şekilde satış yapan amazon deposuna gelinlik gönderimi toplu şekilde yapanlar için firmamız ekonomik iskontolu fiyatlar sunmaktadır. Bireysel hesap açıp az gönderilen kargolar içinde uygun fiyat sunsak ta toplu gönderimler kadar indirim sunamıyoruz. Ancak her iki sistemde de firmamız piyasanın en uygun fiyatlarınız sunmaktadır.

Desi değerine göre sunulan fiyatlar ile ücretlendirdiğimiz fiyatlar bütçenizi üzmeyecektir.  Hacim desi hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000’e bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını almış olursunuz. Aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır.

Yurtdışı Amazon kargolarınız Türkiye’nin 81 ilinden yurtdışına çıkışı yapılabilir. Çıkışı yapılacak olan gönderi bilgileri ilgili kargo firmasına iletilmeli ve bilgiler ışığında kargonun kaç günde ne koşulda teslim edilebileceği konusunda bilgi alınmalıdır. Ayrıca yurtdışında amazon depolarına kargo göndermek isteyen müşterilerimizin kargolarını uçaklarla gönderiyoruz. Yurtdışı uçak kargo ile gönderilebileceğiniz gelinlikler ve mallar uçak kargoya verilerek, havayolu ile birkaç gün içerisinde istediğiniz amazon deposuna ulaşımı sağlanmaktadır. Fast Express Kargo ile tüm aşamalar kolaylıkla halledilip, istediğiniz alıcıya güvenle teslim edilir.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile uluslararası alanda amazon depolarına gelinlik gönderiminde mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir