Amazon Deposuna Yurtdışı Kargo Gönderme

Amazon Deposuna Yurtdışı Kargo Gönderme

Amazon sistemi ile internet üzerinden e-ticaret yapmak isteyen bireysel ve profesyonel kullanıcılar ürünlerini amazon depolarına göndererek ürünlerinin müşterilerine daha hızlı gönderilmesini sağlamaktadır. Amazon FBA, Fulfillment by Amazon’un kısaltması olarak kullanılmaktadır. FBA Türkçe anlamı (yerine getirme, işleme) manasına gelmektedir.

Amazon ile bireysel olarak yada profesyonel olarak satış yapmanız mümkündür. Bireysel olarak satış yaptığınızda belli sayıda ürün gönderebilir ve satış yapabilirsiniz. Ancak profesyonel olarak yapmaya kalktığınızda istediğiniz sayıda gönderim ve satış yapabilirsiniz. Amazon FBA depolarına ürün göndermek için ülkemizde ve dünya da bir çok kargo taşıma firması bulunmaktadır. Bu firmalar dan biri de kaliteli hizmet anlayışı, uygun fiyat ve hızlı gönderileri ile hizmet veren Fast Express uluslararası kargo taşımacılığı firmasıdır.

Fast express olarak hizmet verdiğimiz bu sektörde her türlü ürünlerinizi amazon depolarına gönderimini yapıyoruz. Yurtdışı amazon depolarına gönderilen kargolarınızı taşınma sırasında hasar görmeden, özenli bir şekilde ve kolaylıkla gönderimi yapıyoruz. Genellikle havayolu tercih edildiği için gönderileriniz uçak ile amazon deposuna ulaştırıyoruz. Gönderiniz amazon fba deposuna teslim edilene kadar takip edilmektedir. Ayrıca kargolarınızı isterseniz sizlere verdiğimiz yurtdışı kargo takip numarası ile takip ediyoruz.

Amazon FBA Deposuna Ürün Gönderimi

7/24 sistemimiz üzerinden takip edilen kargolarınız için sizlere en uygun fiyatları sunmak için çalışıyoruz. Amazon deposuna göndereceğiniz ürünlerinizi hazırladıktan sonra kapınıza kadar gelerek sizlerden alıyoruz. Gerekli işlemleri merkezimizde başlattıktan sonra firmamız çıkış işlemlerini tamamlar. Kargolarınız amazon deposuna teslim edilene kadar takip ederek sorunsuz bir gönderi sağlamaktadır. Hava yolu ile gönderim yapan firmamız bu alanda en güvenli yolları tercih etmektedir.

Sunduğu kaliteli hizmetlerin yanında firmamız sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır. Taşınmasını istediğiniz gönderinin ebat ve ağırlığına, gönderileceği amazon deposuna göre farklılıklar göstermektedir. Toplu gönderileriniz için uygun fiyatlar sunan firmamız. Web sitemizdeki hesaplama aracından fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Amazon depolarına karşı ödeme olmayacağı için gönderi ücretlerini sizlerden tahsil ediyoruz. Amazon deposuna ürün gönderilerinde gümrük süreci alıcı ve teslimatın gideceği ülke gümrükleri tarafından uygulanan kanuni ülke prosedürlerine göre belirlenmektedir. Gümrük süreçlerinde geçen süre ve işlemlere ilgili taşıma firması doğrudan müdahale edemediği için müşterinin kendi gümrükçüsü veya şahsen başvurusu doğrultusunda işlem yapılmaktadır. Tüm bu konularda müşterilerine yardımcı olan Fast Express alanında profesyonel ekibi ile hizmet sunmaktadır.

Fast Express;  ile amazon depolarına ürün taşımacılığı konusunda mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir