Pekin Yurtdışı Kargo

Pekin Yurtdışı Kargo

Çin cumhuriyetinin başkenti olan Pekin’de 20 milyondan fazla insan yaşamaktadır. Pekin bir uluslararası alanda şehir, kültür, diplomasi, siyaset, ticaret, ekonomi, eğitim, bilim ve teknoloji alanlarında dünya’nın en önde gelen merkezlerinden biridir. Pekin, kentsel nüfus açısından Şanghay’dan sonra Çin’in en büyük ikinci şehridir ve ülkenin kültürel, eğitim, ve siyasî merkezi olarak bilinmektedir.

Çin’de genel itibariyle Türk malı imajına dair pozitif bir algı mevcut olup; bu durum bilhassa belli bir gelir seviyesinin üzerindeki Çin vatandaşlarının ülkemize turistik bir destinasyon olarak olumlu bakmalarıyla daha güçlü bir hale gelmektedir. Türkiye ve Pekin arasında önemli ticari ilişkiler vardır. İthalat ve ihracat ta bir çok kalemde ürün alımı ve gönderimi yapılmaktadır. İthalat ve İhracat başlıca ürünlerimiz;

Başlıca İhraç Ürünlerimiz: Mermer ve traverten, krom, bakır, kurşun, demir, çinko, tabii borat cevherleri, bor oksitleri ve borik asitler.

Başlıca İthal Ürünlerimiz: Otomatik bilgi işlem makinaları ve üniteleri, hücresel/diğer kablosuz ağlar için telefonlar, oyuncaklar, ses-görüntü ve diğer bilgileri almaya, çevirmeye ve vermeye yarayan araçlar, yük/insan taşıma amaçlı gemiler.

Bu vb gibi ürünleri ticareti hava yolu ile yapılmaktadır. Havayolu şirketlerinin iki ülke arasındaki seferlerinin artırılması ve uçuş ağına yeni noktalar eklenmesi, Çin ile ticaret alanındaki ilişkilerin gelişmesine sebep olmaktadır. Bireysel y ada kurumsal olarak Pekin Türkiye arasında her türlü malı alıp gönderebilirsiniz. İsterseniz özel ve hediyelik eşyalarınızı da alımını ve gönderimini yapabilirsiniz.

Türkiye Pekin Kargo Evrak Taşıma Hizmeti

Fast Express; Çin’in başkenti Pekin’e dosyalar; evraklar, faturalar, fiyat teklifleri, sözleşmeler, karşılıklı yazışmalar, formlar, başvuru belgeleri, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, okul evrakları, vize belgeleri, belge dökümanlar, fiyat listesi, kayıt belgesi, proforma faturalar, basılmış kağıt ürünleri, atr dolaşım belgesi, pasaport, öğrenci belgeleri, diploma ve geçici diploma, flyer, katalog, broşür ve tüm belge taşımacılığı ve dağıtımında kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimizin isteklerine cevap verebilecek kapasitede ekonomik ve güvenli hizmetler sunmaktadır.

Türkiye Pekin Yurtdışı Kargo Fiyatları

Türkiye ve Pekin arasında piyasada en uygun fiyatları veren firmalardan biride biziz. Fast express olarak sunduğu hizmetler doğrultusunda müşterilerine en uygun fiyatları sunabilmek adına çok çalışmaktadır. Pekin Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır.

Kullanmakta olduğumuz sürekli güncel tutulan ve devamlı geliştirilebilen yazılım sistemimiz ile detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Böylelikle gönderdiğiniz tüm yurtdışı kargolarınızı, bize teslim ettiğiniz andan itibaren alıcıya ulaşana kadar adım adım aşamalarını takip edebilirsiniz. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Pekin’e döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir