Ukrayna Yurtdışı Kargo

Ukrayna Yurtdışı Kargo

Avrupanın en büyük ülkelerinden olan Ukrayna ülkemizde isim olarak çok tanınsa da ülkemize uzak ve her açıdan bilgi sahibi olmadığımız ülkedir. Doğal kaynakları açısından zengin olan Ukrayna Türkiye ile arasında son derece güçlü ticari ilişkileri bulunmaktadır. Sovyet döneminin sonlarında, Ukrayna ekonomisi ciddi bir baskı altındaydı ve bağımsızlık döneminin başlarında keskin bir şekilde küçüldü. 1996 yılına gelindiğinde Ukrayna bir ölçüde ekonomik istikrar sağladı. Enflasyon yönetilebilir seviyelere düştü ve ekonominin düşüşü önemli ölçüde yavaşladı. 21. yüzyılın başında ekonomi, en azından kısmen Rusya ile artan bağların bir sonucu olarak nihayet büyümeye başladı.

Türkiye ve Ukrayna önemli ticari ilişkileri ile ithalat ve ihracat son yıllarda artmaya başladı. Türkiye ve Ukrayna en büyük iki ticaret ortaklarıdır. Türkiye Ukrayna’ya  tekstil, deri ve deri ürünleri, ayakkabı, sebze, meyve ve kuru meyveler, zeytinyağı, balık ve diğer birçok gıda ürünü, kağıt, ev kimyasalları, kozmetik, polimerler, taş eserler, çömlek, pişmiş toprak , cam, elektronik, araçlar, yedek parçalar, arabalar, klima sistemleri, tıbbi cihazlar, mobilya gibi ürünlerin gönderimi yapmaktadır.

Bu ürünlerin gönderimi için Türkiye, Ukrayna da ve dünyada bir çok firma vardır. Bu firmalardan biri de fast express’dir. Türkiye ve Ukrayna arasında hava yolu taşımacılığı ve parsiyel kara yolu taşımacılığı yapılmaktadır. Hız ve güvenlik açısından firmamız genellikle havayolunu tercih etmektedir.

Türkiye Ukrayna Yurtdışı Kargo Fiyatları

Fast express, hem Türkiye’de hem de Ukrayna’da farklı kargo türlerinin gümrük işlemleri için eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Gümrük kontrolünün geçişi ile ilgili tüm iletişimi kendimiz sağlıyoruz. Malların tescili için belgeler size teslim edilecektir. Ukrayna’ya taşımacılıkta uzmanız ve tüm yeni gelişmeler ve pazarlar konusunda güncel hizmetler sunuyoruz. Ülkeyi, gümrükleri ve her ülke için geçerli trafik düzenlemelerini çok iyi biliyoruz. Bunların neticesinde tüm bilgi ve birikimimiz sayesinde öncelikli olarak müşterilerimize en uygun fiyatlarla hizmetler sunuyoruz.

81 ilden kapınızdan alınan kargolarınız en hızlı şekilde Ukrayna ya gönderimini sağlıyoruz. Aynı şekilde ukraynadan Türkiye ye gönderim de sağlıyoruz. Özenle hazırlanıp paketlenen yurtdışı kargo gönderileriniz en uygun fiyatlara gönderilmektedir. Bireysel, kurumsal firmalar olmak üzere şahıslarında gönderileri hesaplanarak dünyanın her noktasına göndermekteyiz. En güvenli ve hızlı kargo gönderim hizmeti veren firmamız kargolarınızın desi değerini hesaplayarak göndermektedir. Hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderiyoruz.

Türkiye Ukrayna arasında gidecek kargolar alıcısına ulaşana kadar firmamız titizlikle çalışmaktadır. Firma olarak taşınması gereken her eşyayı taşımaktayız. Fast express olarak tekstil ürünleri, teknolojik ürünler, yedek parça ürünleri, plastik ürünler, metal sanayi ürünleri, tıbbi cihazlar, ilaç, evrak doküman ve kişisel tüm eşyalar yasalar çerçevesinde taşınmaktadır. Ürün ayrımı yapmaksızın yasal çerçevede taşınması gereken her şeyi taşımaktayız. Bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizi her türlü yurtdışı kargo hizmetleri için esnek ve hızlı çözümler üretmekteyiz. Müşterilerimize en hızlı cevap vermek için kalitemizi arttırmaktayız.

Ukrayna’ya Kargo Gönderiminde Şahsi Olarak Nasıl Gönderim Yaparım?

Şahıslar Numune olarak  gönderi yapabilirler. Şahıslar ilgili bir Ticaret odası ve İhracatçı birliğine üye olup vergi numarası alınırsa gümrükten ilgili vergi numarasına göre giriş yapılıp ETGB Mikro İhracat ve beyannameli gönderim yapabilirler. Eğer bir gümrükçü ile anlaşmanız var ise beyannameli olarak gönderi yapabilirsiniz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Ukrayna Türkiye arasında her türlü döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir