Yetki Belgeli Yurtdışı Kargo Hizmeti

Yetki Belgeli Yurtdışı Kargo Hizmeti

Dünya üzerinde yurtdışı kargo taşıma hizmeti veren bir yüzlerce firma bulunmaktadır. 220’den fazla ülkeye kargo gönderimi yapan firmamız yetki belgesi ile her türlü kargoyu taşıyabilmektedir. Son yıllarda dünyada ve Türkiye’de yaşanan hadiseler neticesinde taşıma konusunda yeni mevzuat güncellemeleri ile bir çok yasa, yönetmelik ve kurallar getirilmiştir.

Yeni yasal mevzuatlar çerçevesinde yurtdışı kargo hizmeti vermek için mutlaka yetki belgesine sahip olunmalıdır. Ayrıca yeni mevzuatlara da mutlaka taşıma konusunda uyulmalıdır. Firma olarak tüm yasa ve uluslararası kurallara uygun olarak yurtdışı kargo taşıma hizmeti vermekteyiz.

Fast express olarak Hava yolu kargo taşımacılığında ICAO, ECAC ve IATA standartları kapsamında belirlenen kurallara uygun olarak hareket etmekteyiz.

Bu kurallar ile uçak kargo ile hava yolunun güvenliği, güvenlik kontrolleri, tedarik zinciri, kargo göndericisi, yetkili ve sorumlu kişileri uyacağı kurallar konusunda uygulanacak usul ve esaslar göre zorunludur.

Uluslararası IATA hava taşıyıcıları birliğine uygun olarak yurtdışı kargo hizmeti ile taşınması gereken her türlü kargo paketini, evrakları ve özel eşyaları taşımaktayız. Bireysel gönderiler ve kurumsal firmaların gönderilerini yetki belgesine sahip olduğumuz firmamız ile gönderilmektedir.

Firma olarak yetki belgemiz dahilinde yurtdışı kargo gönderiminde tüm kuruluşlar bilgilendirilerek hareket edilmektedir. Güvenlik kuralları kapsamında taşınan kargolar gümrüklerden rahat ve kolaylıkla geçebilmesi adına her türlü gerekli belge verilerek gümrükten geçmektedir.

Yetki belgesi ile hizmet veren firmamız kargo paketlerinin, evrakların ve özel eşyaların uçak’ta kontrolleri yapılarak gönderilmektedir. Fast express uluslararası yurtdışı kargo taşımacılığı konusunda müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir