Yurtdışı Kargo Mal Gönderimi

Yurtdışı Kargo Mal Gönderimi

Uluslararası taşımacılık hizmeti dünya genelinde hava yolu taşımacılığı IATA kurallarına göre yapılmaktadır. IATA kuralları hava yolu taşımacılığında bazı kuralları belirlemektedir. Hava yolu trafiğinin güvenli hale gelmesi için ortaya çıkartılmıştır. Karayolu, demir yolu ve deniz yolu taşımacılığında bu kurallara benzer kurallar bulunmaktadır. Dünyadaki ve ülkemizdeki kargo taşımacılığı dünyadaki kurallara göre yapılmaktadır.

Yurtdışına kargo taşımacılığında ağır yada hafif olan her türlü yükleriniz hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlarla taşınması için fast express olarak çok çalışıyoruz. Fast express yurtdışı kargo ile mal ve malzeme gönderimlerinizde paletli, paletsiz tüm gönderilerinizi en uygun fiyatlara gönderiyoruz.

Yurtdışı kargo gönderiminde kargolar muayene alanı olarak bilinen özel alanlarda bekletilir. Bekletilen kargolar muayene alanına gerekli işlemleri yapılarak yurtdışında istenilen adrese gönderilmektedir.

Yurtdışı Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Yurtdışına kargo göndermek istediğinizde firmamız kargonuzu kapınızdan alarak gerekli işlemleri başlatıyoruz. Kargo işlemleriniz için sizlerin verdiği alıcı ve adres bilgileri ile kargo gönderimleriniz için gereklidir. Alınan kargo bilgileri doğrultusunda çalışan uzman ekibimiz bilgilerinize göre kargolarınızı işleme almaktadır. İşleme alınan kargolarınız normal veya hızlı gönderimlere göre kargolarınızı gönderiyoruz. Avrupa, Asya, Amerika, Antartika ve Afrika kıtalarına kargo gönderimleri yapılmaktadır.

Yurtdışına Kargo ile Neler Gönderilir?

Yurtdışı kargo gönderisi ile dünyanın her yerine istediğiniz paket, paletli ürün, evrak, doküman ve özel eşyalarınızı göndermekteyiz. Hızlı ve ekonomik çözümlerimiz sayesinde yurtdışına evrak, dosya, gıda ürünleri, temizlik malzemeleri, orman ürünleri, teknolojik, tekstil, metal, plastik, cam, yedek parça, beyaz eşya, kırtasiye, tarım ürünleri, kaynak ekipmanları, yapı malzemeleri, inşaat malzemeleri ve özel eşyalarınız olmak üzere her sektörden firmaların her ürünü yurtdışına gönderilmektedir.

Yurtdışına Kargo Ne Zaman Gider?

Yurtdışına kargo ile gönderilen ürünleriniz genellikle uçaklarla yapıldığı için Avrupa ya 1-2 gün de gümrüğe gönderilir. Amerika, Asya, Afrika ve antartika kıtalarında bulunan ülkelere 2-3 günde gönderilir. Sizlere verdiğimiz kargo takip numarası ile kargolarınızı 7/24 takip edebilirsiniz. Kargo takip numarası ile kargonuzun her hareketini takip ederek ne zaman ulaşacağını da takip edebilirsiniz.

Türkiye’den yurtdışına kargo gönderimi yapmak isteyen bireysel ve kurumsal firmalar olmak üzere vatandaşlarımızın kargo fiyatlarını desi değerine göre hesaplıyoruz. Özenle hazırlayıp  paketlenen kargo gönderileriniz için sizlere en uygun fiyatlar sunuyoruz. En güvenli ve hızlı kargo gönderim hizmeti veren fast express kargolarınızın desi değerini boyutuna ve ağırlığına göre hesaplayıp gönderiyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir