İran Yurtdışı Hızlı Kargo

İran Yurtdışı Hızlı Kargo

İran 1979 yılında gerçekleşen devrim sonrasında orta doğuda en önemli olayına imza attı. O tarihten itibaren ABD ve avrupayı karşısına alan İran günümüzde bu ülkelerin ambargoları ile uğraşmaktadır. Ancak İran ambargolara rağmen yaptığı ihracat ve ithalatlar ile ülkenin kalkınması için çabalamaktadır.

İran doğal kaynakları olan petrol, doğal gaz, kömür, krom, bakır, demir cevheri, kurşun, manganez, çinko ve sülfürdür. Başlıca tarım ürünleri ise; buğday ve pirinç gibi hububatlar, şeker pancarı, şeker kamışı, meyveler, kabuklu yemişler, pamuk, süt ürünleri, yün ve havyar ile İran kalkınmak için çalışmaktadır. İran’da Türk ürünleri Türk markaları önemli bir değere ve yere sahiptir. İran ve Türkiye ilişkileri çok eskiye dayanmaktadır. 560 km kara sınırı olan güçlü bir koşumuzdur. İran’a kara ve hava yolu ile yılda milyarlarca lira ithalat ve ihracat yapılmaktadır. Ayrıca İran’a bireysel olarak firma olarak kişisel eşya, hediyelik ürün gönderimi de kargo yolları ile yapılmaktadır.

Türkiye’den iran’a kargo taşımacılığı kara, demir ve hava yolu ile yapılmaktadır. Firmalar İran’a kargo taşımacılığında her dakika büyüyen ve gelişen bu rekabet ortamında ayakta kalabilmek isteklere cevap verebilmek güç hale gelmiştir. Bu oluşumda ayakta kalabilmek için güçlü bir mekanizmaya, yazılıma ve sisteme sahip olmak gerekmektedir. Fast express tüm bu yönleri takip edip geliştirerek en iyi kargo hizmetlerini sunuyor.

İran’a kargo gönderimlerinde genellikle parsiyel karayolu taşımacılığı ve hava yolu taşımacılığı ile kargo gönderimi yapmaktadır. İran’a kargo yolu ile taşınması gereken ve yasaklanmamış her ürünü taşıyoruz. Son yıllarda ticaretin artması ile insanlar ve firmalar Türkiye’den İrana her sektörden binlerce ürünü ve eşyayı göndermektedir.

İran Kargo Fiyatları

İran’a kargo gönderimlerinde en önemli noktalardan biri de ücrettir. İnsanlar ve firmalar genellikle en uygun fiyatlı kargo firmasınız tercih etmektedir. İran’a göndereceğiniz kargonun ağırlığı ve boyutu ne olursa olsun gönderiyoruz. Ağırlık ve boy ele alınarak desi değeri ortaya çıkartıyoruz. Desi değerine göre siz değerli müşterilerimize iran kargo fiyatlarınız en ucuz şekilde sunuyoruz. İran’a kargo göndermek için 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonlardan ya da www.fast-express.com üzerinden bizlere ulaşıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fast express sizlere en uygun fiyatlarla en iyi ve kaliteli hizmetleri sunar. Üretilen ürünlerin, hediyelik eşyaların, kişisel eşyaların gönderiminde sizlere kargo takip numarası veriyoruz. Kargo takip numarası her kargo paketinizin hareketini web sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Tüm akıllı cihazlardan kargo takibi yapabileceğiniz sistemlerimiz hazırdır.

Türkiye’den İran’a inşaat sektöründen, teknoloji sektörüne, gıda sektöründen plastik sanayi sektörüne kadar her şeyi gönderiyoruz. Her sektörden firmanın ve şahısların gönderimlerini yapan firmamız aç olan İran pazarına kargo gönderimlerini en kısa sürelerde yapmaktadır. Fast Express; Yurtdışı Kargo hizmeti ile İran’a döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir