Avrupa Ülkelerine Kargo ile Mobilya Gönderimi

Avrupa Ülkelerine Kargo ile Mobilya Gönderimi

Mobilya ürünlerinizi tüm Türkiye’den tüm Avrupa ülkelerine göndermek artık kolay hale geldi. Ürünlerinizi Türkiye genelinde istediğiniz yerde üretip Avrupanın bütün ülkelerine gönderebilirsiniz. Avrupa ülkelerine mobilya gönderimlerinde ürünlerinizin başına bir şey gelmemesi için özenle çalışıyoruz. Firma olarak ürettiğiniz tüm mobilya ürünlerini Avrupa istediğiniz tüm adreslere teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Avrupadaki müşterilerinizi bekletmeden istediğiniz tüm mobilya ürünlerini Fast express aracılığı ile hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlara gönderiyoruz. Fast express hızlı ve ekonomik fiyatlarla mobilya kargo ürünlerinizi gönderiyoruz. Mobilya kargo ürünlerinizin alıcı firmaya yada vatandaşlara hızlıca ulaşması için alıcının iletişim ve adres bilgilerinin doğru olması gerekmektedir.

Avrupa’ya En Ucuz Mobilya Kargo Gönderimi

Fast express olarak avrupada bulunan Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, GKRY, Hırvatistan, Hollanda, İrlanda, İspanya, İsveç, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya ve Yunanistan ülkelerine hava ve kara yolu ile mobilya gönderimi yapıyoruz. Havadan kargo uçakları ile karadan ise kamyon ve tır’larla mobilya ürünlerinin gönderimlerini yapıyoruz.

Avrupada tüm ülkelere gönderim yapan firmamız alıcınızın adresine mobilya ürünlerinizin ulaşmasını sağlamak için uzman ekiplerimiz ile çok çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz kargo takip numarası ile kargolarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Kargo takip numarası mobilya ürünlerinizin her hareketini takip edebilmeniz için verilen numaradır. Bu numara ile kargom çıktımı, nerede, alıcıya ulaştımı ve kime teslim edildi tüm detayları görebilirsiniz.

Avrupa’ya göndereceğiniz mobilya ürünleri iste demonte olsun ister hazır olsun sorunsuz şekilde gönderiyoruz. Piyasada artan fiyatlara rağmen en uygun fiyatları sunuyoruz. Kargonuzun ağırlığı ve boyutu ne olursa olsun gönderimlerini yapıyoruz. Avrupa’ya kargo gönderimleri yapmak istediğinizde ve gönderimlerin ücretlerini de kredi kartı, havale, eft yada elden ödeme yaparak ödemeleri yapabilirsiniz. Ayrıca kapıda ödemeli kargolar da gönderebilme imkanınız vardır.

Mobilya Kargo Ürünlerimi Gümrükten Alabilir miyim?

Mobilya kargo ürünlerinizi avrupanın tüm gümrük bölgelerinden alabilme imkanınız vardır. İstediğiniz gümrükten mobilya ürünlerinizi alabilirsiniz. Ayrıca kargolarınızı gümrükten geçirdikten sonra kapınıza kadar da teslimatlarını yapıyoruz. Avrupa’ya kargo gönderimleriniz -2 gün civarında sürebilmektedir. Uçak ile 1 günde karayolu parsiyel taşımacılığında ise 2-3 gün sürebilmektedir.

Fast Express; Yurtdışı Kargo, Avrupa’ya mobilya ve mobilya ürünleri taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel yurtdışı kargo hizmetleri sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir