Türkiye’nin Her Yerinden Yurtdışına Kargo Gönderimi

Türkiye’nin Her Yerinden Yurtdışına Kargo Gönderimi

Son yıllarda artan tüketim nedeniyle insanlar satın aldıkları ürünleri artık kargo yolu ile almaktadırlar. Kapınıza gelen kargolar ile daha kolay ve daha güvenli alışveriş yapmaktayız. Ülkemizin her yerinden dünyanın her ülkesine, her şehrine ve her mahallesine kadar hatta köylerine kadar kargo gönderimi yapılmaktadır.

Türkiye ile tüm dünya arasında milyarlarca lira ithalat ve ihracat yapılmaktadır. Türkiye’den binlerce firma ve vatandaşımız dünyanın her yerine kargo yolu ile ürün, paket, evrak, doküman, özel eşya ve hediyelik tüm eşyalarınızı fast express olarak yapıyoruz.

Yurtdışı kargo paketinizin herhangi bir darbeye, deformasyona uğramaması için gerekli tüm tedbirleri alıyoruz. Önemli yada önemsiz kırılacak yada dökülme ihtimali olan tüm ürünlerinize her hangi bir zarar gelmeden gönderiyoruz. Ayrıca kargonuz için kargo takip numarası veriyoruz. Bu kargo takip numarası ile kargolarınızı sistemimiz üzerinden her an takip edebilirsiniz. 7/24 çalışan sistemimiz kargonuzun her hareketini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin 81 İlinden Yurtdışı Kargo Hizmeti

Ülkemizde bulunan tüm şehirlerden dünyanın her noktasına kargo taşımacılık hizmeti veriyoruz. Türkiye’nin 81 ili olan Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Düzce, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin,  Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlı Urfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak şehirlerinde bulunduğunuz tüm adreslere kadar gelerek kargonuzu kapınızdan alıp yurtdışında 220’den fazla ülkeye gönderiyoruz.

Yurtdışına Hangi Ürünleri Gönderebilirim?

Yurtdışında bulunan tüm ülkelere Türkiye’den milyonlarca ürün kargo yolu ile gönderilmektedir. Gıda sektöründen plastik sanayi sektörüne, tekstil sektöründen teknoloji sektörüne, yedek parçalar dan, doküman ve zarflara kadar her türlü ürün eşya gönderiyoruz. Havadan ve karadan farklı araçlarla kargolarınızı gönderiyoruz. Ayrıca yurtdışına ilaç, maske, tıbbi ilaçlar, paket, koli, kutu hediyelik eşyaları hızlı ve güvenli şekilde gönderiyoruz.

En Ucuz Yurtdışı Kargo Gönderim Hizmeti

Dünyada bulunan binlerce ülkeye, şehire, mahalleye ve evinizin kapısına kadar en uygun fiyatlarla kargo gönderimleri yapıyoruz. Türkiye’den dünyanın diğer ülkelerine gidecek, gönderinin içeriği, ağırlığı, kolinin eni, boyu ve derinliği ile ambalajının net olarak belirtilerek kargo ile ilgili desi değeri ortaya çıkartılır bu desi değerine göre sizlere fiyat çıkartıyoruz. Bu fiyatlar genellikle piyasanın altında fiyatlardır.

Türkiye’nin her yerinden yurtdışına kargo gönderimi yapmak isteyen firmalar ve şahıslar 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonları arayıp fiyat ve kargo gönderisi hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir