En Hızlı Yurtdışı Kargo Gönderimi

En Hızlı Yurtdışı Kargo Gönderimi

Kargo bir mal yada dökümanın A noktasından B noktasına teslime edilmesine denir. Tarih boyunca insanoğlu çeşitli araçlarla taşıma işleri yapmıştır. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte kargoların taşınması kolay ve kısa sürelerde gerçekleşmektedir. Günümüzde insanların çoğalması ve sınırların ülkeler tarafından belirlenmesi ile birlikte artık taşıma olsun gezme olsun çeşitli kurallar ortaya çıkartılmıştır.

Yurtdışına kargo göndermek isteyen şahıslar ve firmalar belirlenen kurallar çerçevesinde kargo gönderimi yapmaktadır. Yurtdışı kargo firmaları belirlenen karayolu, hava yolu ve deniz yolu kurallarına, gümrük yönetmeliklerine ve yasalara göre gönderim yapmaktadırlar. Yurtdışına en hızlı kargo gönderimi her yoldan yapılmaktadır. Ama En hızlısı Havayolu taşımacılığıdır. Dünyadaki gelişmiş ülkelere bakıldığında havayolu ulaşımının diğer taşımacılık modlarına göre daha yüksek bir paya sahip olduğu görülmektedir.

Türkiye’de havayolu taşımacılığı teknolojinin gelişmesi ile birlikte son 10 yılda %50-60 oranında artmıştır. Gelişmiş araç ve yazılım teknolojisi ile günümüzde artık mallar çok kısa sürelerde yurtdışına gönderilmektedir. Günümüzde uçak kargo ile Avrupa ülkelerine 1-2 günde diğer kıta ülkelerine ise 2-3 günde gönderimi yapılmaktadır.

En Hızlı Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışına gönderilecek ürünlerin, malların, evrakların, özel eşyaların ve hediyelik eşyalarınızın gönderimi hızlı şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız uçak kargo hizmetini tercih etmelisiniz. Ancak hızlı kargonun normal kargolara göre bir maliyeti oluşmaktadır. Hızlı kargo gönderimlerinde biraz daha maliyetler artsa da firmamız en uygun fiyatlarla yurtdışına kargo gönderimi yapmaktayız.

Ayrıca yurtdışına uçakla gönderilen kargolarınızı isterseniz gümrüklerden alabilir isterseniz de alıcınızın kapısına kadar teslimatını gerçekleştiriyoruz. Yurtdışı kargolarınıza herhangi bir hasar, kaybolma veya zarar gelmemesi için uzman ekiplerimizle çok çalışmaktayız. Firmamız hızlı, güvenli ve ekonomik yurtdışı kargo gönderimleri için şahıslar ve firmalar için profesyonel hizmetler sunmaktadır.

İzmir, İstanbul, Ankara olsun 81 ilimizden dünyada bulunan 220’den fazla ülkeye hızlı kargo taşımacılığı hizmetlerimiz ile dünyada öncü firmalar dan birisiyiz. Uluslararası IATA kurallarına uygun olarak taşınan kargolarınız alıcınızın adresine kadar teslimatını yapıyoruz. Hava taşımacılığının ekonomik açıdan bir çok yararı vardır, ülkemiz ekonomisini doğrudan etkileyen tarım sektörü, sanayi sektörü ve turizm sektöründe havayolu taşımacılığının etkisi tartışılmazdır.

İleri Teknoloji ile Hızlı Kargo Taşımacılığı

Hava kargo taşımacılığı havacılık sektörünün önde gelen işlemlerinden biridir. Havayolu taşımacılığında en önemli noktalarından biri de ileri teknolojinin gerekiyor olmasıdır. İleri teknoloji uçaklar ile yurtdışına göndereceğiniz her türlü kargo çok kısa sürelerde gönderilmektedir. Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize ileri teknolojilerimiz çerçevesinde profesyonel yurtdışı kargo hizmetleri sunmaktayız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir