Avrupa Kargo Fiyatları

Avrupa Kargo Fiyatları

Dünyanın en küçük ikinci kıtası olan Avrupa’da 64 tane ülke bulunmaktadır. Dünyanın refah seviyesi en iyi olan Avrupa ve ülkeleri endüstri devriminden sonra hızla gelişmiş ve gelişmeye devam etmektedir. Avrupa diğer kıtalara göre önemi bulunduğu konum, doğal kaynakları, nüfusu ve fiziki özellikleri avrupanın önemini artırmaktadır. Bilim ve teknolojik olarak ilerleyişini hızla sürdürmesi ekonomilerinin daha iyi olmasını sağlamıştır. Avrupanın en önemli gelişimini sağlanması Avrupa birliğinin kurulmasıyla olmuştur. Avrupa birliği Avrupa ülkelerinin kalkınmasını ve güçlenmesini sağlamıştır.

Avrupa ülkelerinin ekonomisi 750 milyon civarında insanı, 64 tane ülkenin bulunması ve bunların farklı zenginlikleri nedeniyle yaşam standartları üst seviyededir. Avrupa ülkelerinde özellikle Almanya da milyonlarca Türk yaşamaktadır. Avrupa ülkeleri dünya üzerinde bulunan tüm ülkeler ile ithalat ve ihracat sayısı milyarlarca lirayı bulmaktadır.  Özellikle e-ticaretin gelişmesi ile birlikte bu sayı katlanarak devam etmektedir. Ülkemizde ve Avrupa da imalatı yapılan ürünlerin, şahsi eşyaların, hediyelik eşyaların ve dökümanların gönderimi yurtdışı kargo taşıma hizmeti veren firmalar tarafından yapılmaktadır.

Fast express uluslararası alanda tüm dünya da bulunan ülkelere kargo gönderim yapmaktadır. Avrupa’ya kara, hava ve deniz yolu ile kargo gönderimi yapıyoruz. Fast express olarak genellikle hava yolu uçak kargo hizmetini kullanırken aynı zamanda parsiyel karayolu taşımacılık hizmeti de sağlamaktadır.

Avrupa Kargo Ücretleri

Avrupa’ya taşıma faaliyetinden yeterince verim elde edilebilmesi, taşıma maliyetlerinin asgari seviyede düşürülmesine, taşıma hızının artışına ve taşımacılık hizmetinin kalitesinin iyileştirilmesine bağlıdır. Bu nedenle yurtdışı kargo firması olarak maliyetleri asgari seviyelerde tutuyoruz. Maliyetleri asgari seviyelerde tutmamız ürünlerin fiyatlarını da oldukça düşürmektedir.

Hangi Avrupa Ülkelerine Kargo Gönderebilirim?

Taşımacılık insanlık tarihinin başlangıcından beri oldukça önemli bir hizmettir. Fast express Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç ve Hırvatistan’dır. Ülkemiz, Kuzey Makedonya, Karadağ ve Sırbistana kargo gönderimi yapmaktadır.

Avrupa Ülkelerine Uygun Maliyetlerle Neler Gönderebilirim?

Avrupa ülkelerine en uygun maliyetlerle her sektörden binlerce ürünü gönderebilmekteyiz. Gıda sektöründen teknoloji sektöründe kadar her ürünü avrupanın her noktasına gönderiyoruz. Evrak, doküman gibi önemli yada önemsiz tüm belgelerinizin gönderimini yapıyoruz. Ayrıca tüm avrupaya hediyelik eşyalarınızı da göndermekteyiz. Kargolarınızın için sizlere kargo takip numarası veriyoruz. Kargo takip numarası ile kargolarınızı her an her yerde istediğiniz cihazla kontrol edebilirsiniz. Ayrıca kargolarınızın tahsilatlarını alıcıdan da yapabiliyoruz. Kredi kartı, banka kartı, eft, havale ve nakit gibi ödeme seçenekleri ile ödemelerinizi yapabilirisiniz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir