İran Uçak Kargo Hizmetleri

İran Uçak Kargo Hizmetleri

Asya kıtasının büyük ülkelerinden biri olan İran’da dış ticari politikası korumacı bir görünüme sahiptir. Ancak ithalat ve ihracat konusunda maruz kaldığı ambargolar nedeniyle her malı ülkeye sokamamaktadır. Uluslararası alanda bir çok ülkeden ve Türkiye’den üretim malları, eşyalar, doküman, evrak, özel eşyalar ve hediyelik eşya alımı yapmaktadır. Bu taşımacılık yurtdışı kargo firmaları tarafından sağlanmaktadır.

Türkiye’den dünya üzerine kargo taşımacılığı Fast express İran’nın tüm şehirlerine kargo taşımacılığı yapmaktadır. Firmamız kara ve hava yolu ile taşımacılık hizmeti vermektedir. Uçak kargo taşımacılığı ile firmamız İran’a güçlü ve geniş kapasiteli bir taşıma ağına sahip bir firma konumundadır. Hava taşımacılığı ağını en geniş alanlarda ve coğrafyalarda kullanan ender firmayız. Özellikle havayolu firmaları ile bağlantılarımız yapılan ihracat ve ithalatlarda uçak kargo taşımacılığı modeli müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ticari alışveriş yaptığımız sınır komşularımızdan bir tanesi ve belki de en geniş kapsamlı ticari ilişkilerimizin olduğu İran ile yapılan ithalat ve ihracat kapsamında da uçak kargo taşımacılığı her zaman tercih edilmektedir.

İrana Uçak Kargo ile Neler Gönderebilirim?

İran ABD ve Avrupa’nın ambargoları nedeniyle dünya’dan ve ülkemizden her ürünü maalesef alamamaktadır. İran’a yurtdışı kargo yolu ile mobilya ürünleri, kırtasiye ürünleri, inşaat ürünleri, metal ürünler, hayvansal ürünler, sentetik ürünler, kimyevi maddeler gibi ürünler irana girebilmektedir. Fast express yurtdışı kargo taşımacılığı ile müşterilerinin üretim mallarını ve şahsi ürünlerini iran’a hava yolu ile göndermektedir.

İran Uçak Kargo Taşımacılığı

Türkiye ile İran arasındaki havayolu taşımacılığı Tahran, Tebriz ve Şiraz arasında yoğun olarak yapılmaktadır. Ülkemizden birçok firma havayolu taşımacılığı sektörünü kullanmaktadır. Havayolu uçak kargo taşımacılık hizmetimiz ile Bedelli ve Bedelsiz ihracat gönderileriniz taşıyoruz. Havayolu ihracatlarınızı IATA Kuralları kapsamında taşımaktayız. Havayolu ihracat servisimiz ile talebiniz doğrultusunda havalimanına veya alıcınızın kapısına kadar teslimat yapabiliyoruz. Alıcınızın kapısına kuryelerimiz aracılığı ile taşıma hizmetini veriyoruz.

İran Kargo Takibi

İran’a yapılacak yurtdışı kargo taşımacılığında en önemli noktalardan biri de kargo takip sistemidir. Kargo takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu, ne zaman teslim edileceğini ve kime teslim edildiğini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Firmamıza başvurduğunuzda sizlere her kargonuz için sizlere kargo takip numarası veriyoruz. Bu kargo takip numarası ile kargolarınızı 7/24 takip edebilirsiniz. www.fast-express.com ana sayfamızdaki “Gönderi sorgula” kutucuğuna kargo takip numarasını yazarak kargolarınızı tüm akıllı cihazlardan takip edebilirsiniz.

İran Uçak Kargo Fiyatları

Fast express İran’a uçak kargo ile hızlı ve güvenli yurtdışı kargo hizmetleri sunmaktadır. Kara yoluna göre biraz maliyetli olsa da firmamız en uygun fiyatları sunabilmek adında en uygun fiyatları sunmaktadır. Yurtdışı kargo gönderilerinizin ağırlığı ve boyutu ne olursa olsun en uygun fiyatlara gönderimlerini yapıyoruz. Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir