Yurtdışına Kıyafet Gönderimi

 

Yurtdışına Kıyafet Gönderimi

Dünya’da ve Türkiye kıyafet sektörü uluslararası pazarlarda ciddi rekabet gücüne sahip olabilecek sektörlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Türkiye kıyafet sektöründe Çin ve İtalya’dan sonra en büyük üreticilerden biridir. Tekstil ve konfeksiyon sektöründe dünyanın önemli oyuncularından biri olan Türkiye lider olabilme potansiyeline sahip ülkelerden biridir.

Türkiye ve Dünya kıyafet, elbise sektöründe yaşanan yoğunluk yurtdışı kargo taşımacılık firmalarını ve fiyatları etkilemektedir. Yurtdışı kargo taşımacılık firmaları tam kapasite çalışırken fiyatları da olabildiğince en makul seviyelerde tutmaktadır. Pandemi ve insanların online alışverişleri dünya ve Türkiye ticaret pazarında çok aşırı yoğunluk yaşanmaktadır.

Fast express yurtdışı kargo taşımacılığı yapan firmamız uluslararası alanda tekstil, elbise ve kıyafet gönderimlerinde müşterilerine en uygun fiyatları kaliteli hizmet vererek sunmaktadır. Globalleşen ve her geçen gün daha küçük bir mahalle haline gelen

Dünyamızda ve ülkemizde insanların kıyafet ürünlerini A noktasından B noktasına ulaşımını sağlayan taşımacılık sektörü her geçen gün önemi artmaktadır. Kıyafet gönderimlerinde toplu yurtdışı kargo gönderimi yapmak isterseniz, sizlere özel indirimler sağlıyoruz. Anlaşma yapmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal yada bireysel amaçlı tüm yurtdışı kargolarınız, en hızlı ve en uygun fiyatlı şekilde Fast Express Kargo ile gönderilmektedir.

Ekonomik Yurtdışı Elbise Gönderimi

Firmamız Fast express havayolu taşımacılığı ile kıyafet ürünlerini göndermektedir. Faaliyetleri açısından uluslararası alana en açık sektörlerden bir tanesi olması sebebiyle uçak kargo tercih ediyoruz. Güvenli ve hızlı olması sebebiyle her zaman tercih sebebimizdir. Havayolu İhracat servisimiz ile bedelli bedelsiz ihracat gönderileriniz taşıyabiliyoruz, Havayolu ihracatlarınızı IATA kuralları uygun olarak taşıyoruz. Havayolu ihracat servisimiz ile talebiniz doğrultusunda Havalimanına veya alıcınızın kapısına kadar teslimat yapabiliyoruz.

Yurtdışına kıyafet gönderiminde fast express olarak en uygun fiyatları sunuyoruz. Fiyatlar kargonuzun desi değerine ve gönderilecek olan ülkeye göre farklılık göstermektedir. Yurtdışı kıyafet gönderim ücretleri ister gönderici isterse alıcı tarafından ödenebilmektedir. İmalatını yaptığınız kargolarınızı yurtdışına göndermek istediğinizde kargolarınızı kapınızdan alıyoruz. Merkezimize getirilen kargolarınız işleme alınarak belirttiğiniz ülkeye alıcısına ulaştırılmaktadır.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda kıyafet, elbise taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz. Yurtdışı kargo gönderimlerinizde kargolarınızın sorunsuz şekilde gönderilmesi için 7/24 takip ediyoruz. Benzersiz bir hizmet sunan firmamız ile bir kez çalıştığınızda bizleri asla bırakmayacaksınız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir