Yurtdışı Kargo Gelinlik Abiye Gönderimi

Yurtdışı Kargo Gelinlik Abiye Gönderimi

Globalleşen dünya ile birlikte Yurtdışı kargo sistemi teknolojik olarak büyümeye devam etmektedir. Özellikle tekstil sektörü ülkemizde ve dünyada giderek artan grafiğe sahiptir. Yurtdışına en hızlı şekilde gönderim için genellikle hava yolu tercih edilmektedir. Yeni uçaklar, yeni araçlar ile yurtdışı kargo taşımacılığı hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı olarak taşınmaktadır.

Türkiye’den Dünyanın her noktasına Amerika, Avrupa, Asya, Afrika ülkelerine yurtdışı kargo gelinlik abiye gönderimi yapılmaktadır. Yurtdışı kargo hizmeti aldığınızda göndereceğiniz gelinlik abiyelerin desi değerlerini, adres belirterek kargonuzu en uygun fiyatlarla firmamız üzerinden gönderebilirsiniz. Firma ve bireysel gönderilerinizi istediğiniz zaman gönderebilmek için hemen bir yurtdışı kargo hizmet veren firma ile anlaşmalısınız.

Fast express uluslararası alanda kargo taşımacılığında müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz. Havayolu ihracat servisi, yurtdışı parsiyel karayolu taşımacılığı, yurtdışı kurye servisi ile hizmet veriyoruz. Özellikle son yıllarda tekstil sektöründeki büyüme ithalat ve ihracat rakamlarına yansımaktadır.

Yurtdışı Kargo ile Ekonomik Fiyatlara Gelinlik Abiye Gönderimi

Yurtdışına gönderilecek olan gelinlik abiye elbiseler için ekonomik teslimat seçenekleri de bulunmaktadır. Ekonomik teslimatlar, ekspres teslimatlara göre yavaş gitmekte ama daha uygun fiyatlı olmaktadır. Avrupa’ya ekonomik teslimatlar servis değişikliklerine göre 3 iş günü ile servise göre 7 işgünü içinde teslim edilebilir. Diğer kıta ülkelerine daha uzunda sürebilir. Ekonomik taşımalar da önemli olan noktalardan biri paketlerin fazla transfer görmesi dolayısıyla paketlemelerinin sağlam ve izolesinin yeterli yapılması gerekmektedir.

Toplu gönderimlerde ise indirimli fiyatlarımızı uyguluyoruz. Piyasada artan fiyatlara rağmen en uygun fiyatları sunmak adına çok çalışıyoruz. Müşterimiz tarafında kargoların olabildiğince küçük ve hafif olmalıdır. Zira fiyat büyüklük, ağırlık hacmine göre hesaplanır ve desi değeri girilir. Yurtdışı kargo gelinlik abiye gönderilerinde hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. Uygun fiyatlar almak istiyorsanız kargolarınızı olabildiğince küçültün ve hafifletin.

Türkiye’de havayolu ile uçak kargo taşıma hizmeti veren global bazlı firmalarla çalışan Fast Express Kargo, tüm gelinlik abiyelerinizi hızlı ve güvenli olarak göndermektedir. İthalat ve İhracat ile gelinlik abiye kargo göndereceğiniz zaman her bir havayolu kargo firmasından ayrı ayrı tek tek görüşüp teslimat ve işleyiş hakkında bilgi almak, fiyat teklifi almak, ürünü teslim etmek gibi tüm süreçler ortaya çıkmaktadır. Tüm bu işlemlerle firmamız sizin yerinize halletmektedir. Express Kargo, siz değerli müşterilerimizi bu zorlu süreçten kurtarıp, göndereceğiniz ürünü sizden teslim aldıktan sonra, sizin yerinize en uygun ve en hızı havayolu kargo firması ile gönderinizi kuryeler ile alıcınızın kapısına kadar teslim etmektedir.

Türkiye’nin Hangi İlinden Gönderim Yapıyoruz?

Türkiye’nin 81 ilinden, dünyada 220’den fazla ülkeye gelinlik abiye gönderebilirsiniz. Ekonomik ve güvenilir bir şekilde hizmet sunan firmamız için müşteri memnuniyeti her zaman önceliklidir. Dünya çapındaki teknolojik yeniliklere uygun hizmet vermekte ve ulaştırma ve taşımacılık sektöründe kendi sınırlarımızı genişletmeyiz. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile alanda gelinlik abiye taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel kargo hizmetleri sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir