Almanya Yurtdışı Hava Kargo

Almanya Yurtdışı Hava Kargo

Almanya dünyanın en gelişmiş ülkesi olduğu gibi Avrupa’nın en büyük ekonomisine sahiptir. Ülke Avrupa’nın en büyük nüfusa sahip ve sanayi olarak en gelişmiş ülkesidir. Makine, ulaşım araçları, kimyasallar ve ev aletleri ihracatında Avrupa liderlerinden biridir. İthal ürünleri ise Makine, taşıtlar, bilgi işleme cihazları, kimyasallar, petrol ve doğal gaz, metal, elektrik ekipmanları, ecza ürünleri, gıda ürünleri, tekstil, metal ürünlerdir.

Almanya ülkemizin en büyük ticaret ortaklarından ve en fazla ihracat gerçekleştirdiği ülkelerden biridir. Almanya’da 3 milyonu aşkın Türkiye kökenli insanımız yaşamaktadır. Ülkemizin yabancı ülkelerle olan ikili ekonomik ve ticari ilişkileri dikkate alındığında, en yoğun ilişkilerin Federal Almanya ile olduğu gözlenmektedir. En büyük ticari ortağımız olan Almanya ile ikili ticaretimiz sürekli açık vermektedir.

Almanya Uçak Kargo

Fast express ülkemizin 81 ilinden almanyanın her yerine yurtdışı kargo gönderilerinizi en uygun fiyatlara gönderiyoruz. Hava yolu ile gönderilen kargolar güvenli ve hızlı olduğu için firmamız tarafından en iyi tercih yoludur. Firmaların ve şahısların tüm gönderileri Almanya’nın tüm şehirlerine gönderimlerinizi yapıyoruz.

Almanya’ya Neler Gönderebilirim?

Almanya’ya sayısız ağırlıkta ve sayılarda gönderim yapabilirsiniz. Plastik sanayinden metal sanayine, tekstil den ithalat yapılan her ürüne kadar her sektörden binlerce ürünü gönderiyoruz. Kişisel eşyalarınız, özel eşyalarınız hediyelik eşyalarınız Almanya da ve Türkiye de bulunan firmalara, şahsılara ve akrabalarınıza kolaylıkla gönderebilirsiniz. Bütçenizi yormadan her türlü kargolarınız uçaklarımız ile yurtdışında istediğiniz adrese kadar ulaştırıyoruz. Avrupa’ya 1 gün Asya, Afrika, Amerika ve Antartika kıtalarındaki ülkelere kargolarınız 2-3 gün sürelerde hızlı ve ucuz fiyatlarla gönderiyoruz. Almanya gönderileriniz 1 günde en hızlı şekilde gönderiyoruz.

Almanya Yurtdışı Kargo Fiyatları

Türkiye’den Almanya’ya kargo gönderimi yapmak isteyen şahıslar ve firmalar için kargo fiyatlarını desi değerine göre hesaplıyoruz. Özenle hazırlanıp paketlenen kargo gönderileriniz en uygun fiyatlara gönderilmektedir. En güvenli ve hızlı kargo gönderim hizmeti veren firmamız kargolarınızın hacmini hesaplayarak en hızlı şekilde göndermektedir.

Kargo ağırlığı ve boyutu ne olursa olsun gönderiyoruz. Hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı göndermekteyiz.

Almanya’ya Kargomu Nasıl Gönderirim?

Almanya’ya yurtdışı kargo gönderimi yapmak isteyen şahıs ve firmalar 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 telefon numaralarını arayarak yada www.fast-express.com üzerinden bizlere ulaşarak kargolarınızı gönderebilirsiniz. Firmamıza ulaştıktan sonra gerekli bilgileri alan firmamız tüm işlemleri en hızlı şekilde yaparak kargolarınızı Almanya’ya göndermektedir.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir