Yurtdışı Kargo Hizmet Bedeli

Yurtdışı Kargo Hizmet Bedeli

Bulunduğunuz ülkeden yurtdışı kargo göndereceğiniz zaman yada dünyanın yurtdışı herhangi bir ülkesinden kendi bulunduğunuz şehirlere kargo göndereceğiniz zaman her bir kargo firmasından ayrı ayrı fiyat hakkında bilgi almak, teslimat ve işleyiş hakkında bilgi almak, hizmet bedeli ve şubelerden teslim edilmesi gibi zorlu süreçler ortaya çıkmaktadır. Bu zorlu süreçleri en düşük maliyetli ve en rahat şekilde halledebileceğiniz firma fast express Kargo’dur. Fast Express Kargo; ülkemizde hizmet gösteren global yurtdışı kargo firmaları ile birlikte çalışmaktadır. Mallarınızın/ürünlerinizin ithalat ve ihracat edilmesinin yanı sıra belge, evrak, döküman gönderilerini de Fast Express Kargo ile kendi ülkenizin sınırları içerisindeki herhangi bir şehirden, tüm ülkelere gönderebilirsiniz veya dışardan kendi ülkenize getirtebilirsiniz. Bir önceki yazımızda kapıdan kapıya yurtdışı kargo konusundan bahsetmiştik, şimdi ise yurtdışı kargo hizmet bedeli konusuna değineceğiz. Fast Express kargo, gönderinizin ülke dışına çıktığı andan itibaren, karşı alıcının eline geçmesi ile biten stresli süreci ortadan kaldırmaktadır.

Yurtdışı Kargo Hizmet Bedeli Hesaplama


Yurtdışı express kargo hizmetinde bizlere emanet ettiğiniz gönderiler en hızlı ve en uygun bedeli ile taşınır, güvenli bir şekilde teslim edilir. Yurtdışı kargo hizmet bedeli hesaplanırken, bulunduğunuz şehirden yurtdışına göndereceğiniz yada yurtdışında herhangi bir ülkeden kendi ülkenize gönderteceğiniz malın/ürünün/eşyanın nakit olarak bedeli 7500 euro’yu geçmemesi gerekmektedir. Ayrıca toplam ağırlığında 150 kilogramı geçmesi halinde Fast Express Kargo ile tekrar konuyla ilgili görüşme yapmanız gerekmektedir. Yurtdışı kargo konusunda hizmet alırken bu amaçlarla gönderen firmaların karşılaştıkları bazı kdv bedeli ve riskleri vardır. Kdv kanunu gereği, yurtdışına kargo ile mal gönderim hizmeti alırken “Varış Yeri İlkesi” (Destination Principle) gereği, gönderdiğiniz hizmet veya mal gönderilen ülkenin vergisine sorumlu tutulur. Yurtdışına gönderilen malın ihraç eden ülkenin kdv bedeli hesaplanmaz, bunun yerine yurtdışına gönderilen malın gittiği ülkenin varış yeri ilkesi gereğince kdv bedeli kanunları ile hesaplanır. Yurtdışına kargo ile mal gönderme hizmetlerinizde Fast Express Kargo, sizi bu kdv bedeli sorunsalı durumlarından kurtarır. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Fast Express Kargo sorumluluğunun bilincinde ve müşteri ihtiyaçlarını sınıflandıran, iş ve taşıma planlamasını yaparken ana taşıma modellerinin yanı sıra, iç nakliyeden depolamaya ve gümrüklemeye kadar her ayrıntıyı hesaplamaktadır. Fast Express Kargo, uluslararası ithalat firmaları ve ihracat firmaları, özel depolar, Tüm dünya üzerinde uluslararası kargo taşımacılığı hizmeti veren firmalar ve acenteler ile yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde ticari ve bireysel yüklerinizi uluslararası standartlara uygun olarak taşımaktadır. Uluslararası kargo hizmet sektöründe, her ayrıntıyı bir müşteri titizliğiyle düşünen firmamız, tüm yurtdışı kargo hizmetlerinde hızlı ve ekonomik çözümlerini kaliteli hizmet anlayışıyla sunmaktadır. Uluslararası yurtdışı kargo ve nakliyat hizmeti uzmanlık gerektirir. Uluslararası taşımacılık ve Uluslararası kargo hizmeti alacağınız zaman tüm işlemlerini yasal çerçeve de sunan bir firma seçmeniz gerekir. Çünkü yurtdışı kargo paketleriniz güven içerisinde taşınması ve belirtilen adrese zamanında teslim edilmesi gerekir. Fast Express Kargo firmamız ile iletişime geçip, müşteri temsilcilerimiz ile detaylı bilgileri edindikten sonra, bizden hizmet alarak gerekli yurtdışı kargo hizmet bedeli desteğini ekonomik ve güvenli bir biçimde sağlayabilirsiniz. Uluslararası kargo alanında uzman kadrosu ile güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Firmamız taşımacılık alanında başarılı işlere imza atmıştır ve atmaktadır. Taşımacılık işlemi kendi bünyemizde yer alan özel nakliye araçlarımız yardımı ile yapılır. Yurtdışı Kargo taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimizin isteklerine cevap verebilecek kapasitede ekonomik ve güvenli hizmetler sunuyoruz. Fiyat politikamız da ekonomik olarak belirlenmiş olup uygun vadeler ile profesyonel bir hizmet sunulmuştur. Müşteri memnuniyetini her zaman birinci sırada düşünerek dünya çapında gerek ticari gerekse teknolojik yenilikleri hizmet anlayışımızla harmanlayıp ulaştırma sektöründe ülke pazarında ve dünya ülkeleri bazında sınırlarımızı daha da genişletmeye yönelik çalışmalarımızla iyi yerlere siz müşterilerimizin desteğiyle ulaşacağız.

Ürün bazlı ithalat ve ihracatınızın yanı sıra kendi ülkenizden yurtdışı ülkelerine yada yurtdışı ülkelerden kendi bulunduğunuz bölgeye numunelerinizi ve ya dosyalarınızı da yurtdışı kargo hizmeti ile gönderim yapabilirsiniz. Yurtdışı kargonuz ister kurumsal gönderim amaçlı olsun, ister bireysel gönderim amaçlı olsun mesafe ve şehir fark etmeksizin her yere ulaştırılır. Küçük ticari işletmeler ve e-ticaret işi ile uğraşanlar da rahatlıkla tüm dünya ülkelerine yurtdışı kargo gönderimi yapabilmektedir. Yurtdışına kargo ile mal gönderme aynı zamanda e-ihracat sistemini de kapsar. Yurtdışı kargo gönderilerinde risk ve zaman çok önemlidir. Kargo yurtdışına çıktıktan sonra alıcının eline ne zaman geçeceği veya kargonun kaybolma ihtimalleri göndericiler tarafından her zaman stresli bir hal alır. İçinde bulunduğumuz yıllarda e-ihracat yapmak daha kolay hale geldiğinden, yurtdışına kargo ile paket gönderme hizmeti ihtiyacı geçtiğimiz yıllara nazaran daha da artmak zorunda kalmıştır. Yaşadığınız bölgede eğer internet üzerinden ürün satışı yapıyorsanız, öğrencilik vb durumlarda evrak göndermeniz gerekiyorsa, yurtdışına sevdiklerinize hediye yollamak istiyorsanız en güvenilir ve en uygun fiyatlı yurtdışı kargo gönderimi Fast Express Kargo ile yapılır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir