Miami Yurtdışı Kargo Hizmeti

Miami Yurtdışı Kargo Hizmeti

Florida eyaleti’nin Miami şehri ABD’nin en temiz kentlerinden biridir. Miami finans, ticaret, kültür, sanat ve eğlence de dünyanın önde gelen merkezinden biridir. Doğal güzellikleri, yeşil alanları, hava kalitesinin iyi seviyede olması, temiz içme suyu ve temiz sokakları ile dikkat çekmektedir. Bir çok filmde, dizide ve oyunda gördüğümüz miami amerika’nın en büyük ve kalabalık şehirlerindendir. Florida eyaletinin ikinci büyük şehri olan miami 1896 yılında resmi olarak kurulmuştur. Miami uluslararası havaalanı 45 milyon yolcu transferi yapan şehir ABD’nin 12. Dünyanın ise 30. Büyük havaalanıdır. Bu havaalanı yolcu dışında yük paket kargo taşımacılığı yapmaktadır.

Kıtalararası taşımacılık sisteminde hızlı kargo hizmeti genellikle uçak kargo ile yapılmaktadır. Uçak kargı hem hızlı hem de güvenli olduğu için çok tercih edilmektedir. Ülkemizden Miami’ye, Miami’den Türkiye’ye yapılan kargo transferlerinde karşılaşılan sorunlar her iki ülke yetkilileri tarafından giderilse de uygulama da sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. ABD’de geçiş noktaları ve yol güzergahları konusunda çok sayıda bilgiye sahip Fast express profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Bireysel ve Ticari taşımacılığın artması bir anlamda E ticaretin artması ile olmuştur.

Miami Yurtdışı Kargo Gönderimi

Fast express, değerli ya da değersiz tüm ticari mallar ve eşyaların gönderimini yapmaktadır. ABD’nin tüm eyalet ve şehrine kargo taşımacılığı yapan firmamız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda taşıma işlemini yapmaktadır. Firma olarak Yurtdışı kargo hizmetinde gönderilerinizin nerede olduğu, teslim edildiği, tarih, saat, kime teslim edildiği gibi bir çok işlemi kolaylıkla gerçekleştirmektedir. Tüm bu işlemlerin bilgisini müşterisine veren firmamız taşıma ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Miami’ye Yurtdışı kargo hizmetimiz ile yurtdışına, Teknolojik ürünler, yedek parçalar, plastik, medikal, kırtasiye, ilaç, mobilya, ayakkabı, otomasyon, makine ve ekipmanlar, gıda, bozulabilir ürünler, evrak, doküman ve her türlü özel eşyalarınız gönderilmektedir. Yasal olarak taşınması gereken her türlü paket ve evrak en uygun fiyatlara gönderilmektedir.

Firma olarak rakiplerimize karşı etik ve saygılı duruşumuz ile gereksiz zamanları kaybetmemek ve bu yönde risk almamaktayız. Sadece kendi işini yapan firmamız müşterilerine odaklanmıştır. Çevreye ve doğaya karşı sorumluluklarımızı bilip ona göre hareket etmekteyiz. Fast express IATA kurallarına uygun olarak taşıma hizmeti vermektedir. Yasal olarak taşınması gereken her türlü yurtdışı kargo’yu taşımaktadır.

Miami Yurtdışı Kargo Fiyatları

Fast express olarak son yıllarda her sektörden fiyat artışlarına rağmen firma olarak müşterilerimizin bütçesi ve piyasa koşulları gözetilerek en uygun fiyatlar ile kargolarınızı gönderiyoruz. Türkiye dünya’ya yada tüm dünya ülkelerinden kargolarınız Türkiye’ye hızlı ve ucuz fiyatlarla kargolarınız gönderilmektedir.

Fast Express olarak, Yurtdışı kargo servislerimiz şöyledir: Normal kurye servisi, ekonomik kurye servisi, ithalat kurye servisi, mikro ithalat servisi, havayolu ihracat servisi ve parsiyel kargo servisi, kuru buz sevkiyatı ve yasal olarak taşınması gereken her türlü kargoyu hızlı ve güvenilir olarak hizmetlerimizde yararlanan tüm müşterilerimizin kargolarını taşımaktayız.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir