Almanya Türkiye Kargo Gönderi Hizmeti

Almanya Türkiye Kargo Gönderi Hizmeti

Almanya Türkiye Osmanlı devleti ile başlayan ilişkileri günümüzde önemli derecede gelişmiştir. Her iki ülke arasında ekonomik, askeri, ticari vb gibi ilişkiler oldukça gelişmiş bir seviyeye ulaşmış ve yükselmeye devam etmektedir. Almanya’da yaşayan 4 milyon civarında Türk vatandaşımız bu ticari ilişkilere önemli rol oynamaktadır. Taşımacılık alanında önemli bir seviyeye gelen her iki ülke arasında yurtdışı kargo taşıma firmaları Almanya ve Türkiye arasında bilinen yollar ve rotaları kullanmaktadırlar.

Almanya ve Türkiye arasında en önemli noktalardan biri de kargo hizmetidir. Türkiye ve Almanya paletli, ağır ve hafif gönderimlerinizin tamamı için firmamız Fast Express kaliteli hizmet sunmaktadır. Bireysel yada firmanızın tüm gönderileri için kargolarınızı alıcınızın adresine teslim edilene kadar takip ediyoruz.

Yurtdışı Kargo taşımacılığında firmamız bağlantıları çok güçlüdür. Yurtdışı kargo göndericisi ve alıcısı; yüklenici firmayı seçerken kargonun ne kadar kısa sürede eline ulaşacağıyla yakından ilgilidirler. Uzak nokta diye tabir ettiğimiz şehir merkezleri dışarısında bulunan ve nüfus yoğunluğu belli bir sayının altında olan yerlerde yaşayan kargo hizmet alıcıları bu konuda biraz şanssız durumdadırlar. Bunun nedeninin kargo hizmeti veren şirketlerin maliyetlerini düşürmek için ancak belirli günlerde bu lokasyonlara ziyarette bulunmalarıdır. Ancak firma olarak kargo ayrımı ve adres ayrımı yapmadan aldığı ücreti sonuna kadar hak ederek hizmet sunmaktadır.

Türkiye ve Almanya arasında hızlı ve en ucuz kargo gönderimi için firmamız kargonuzu kapınızdan alıp Almanya’daki belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Web sitemizden online kargo gönderisi oluşturabilir ya da iletişim sayfasından bizlere ulaşarak kargonuzu kolaylıkla gönderebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir bir kargo gönderimi için sektörde en iyi hizmeti veren firmamız kargolarınızı uçaklarla hızlı ve ucuz göndermektedir.

Almanya Türkiye Kargo Fiyatları

Almanya ve Türkiye arasında taşınacak kargolar için uygun fiyat sunan firmamız Fast Express kargonuzun desi hacim değerine göre ve Almanya’da gideceği adrese göre fiyatları belirlemektedir. Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır.

Fast Express Yurtdışı Kargo Almanya’ya yada Türkiye’ye göndereceğiniz kargonun iş sürecinin planlamasını yapar, gönderilerinizi ve evrakları takip eder ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organizasyonu sağlar. En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, kombine hizmetlerle taşımaya konu olan mallarınızı sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır.

Almanya ve Türkiye arasında yapılacak yurtdışı kargo hizmetimizde IATA kurallarına ve Alman gümrük yasalarına uygun olarak paket, evrak, hediyelik eşya ve özel eşyalarınızı taşınmaktayız. Almanya’ya yada Türkiye’ye göndereceğiniz kargolar mutlaka yasalara uygun olmalıdır. Gıda ürünü, tekstil ürünü, plastik ürünleri, yedek parça, teknolojik ürünler, evrak, dosya, gizli belge ve özel eşyalarını hızlı, ekonomik ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Müşteri ayrımı yapmadan hizmet veren firmamız kargonuzun boyuna ve ağırlığına göre en düşük maliyetlere kargolarınızı göndermektedir.

Yurtdışı kargolarınız için oluşturduğumuz kargo takip numarası ile kargolarınızı 7/24 web sitemizden takip edebilirsiniz. Ayrıca firmamız kargonuzun alıcısına sorunsuz, hasarsız ve güvenli şekilde ulaşmasını sağlamak için her hareketi takip ederek teslimatı güvenle yapmaktadır.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir