Almanya’dan Türkiye’ye Kargo Gönderim Ücreti

Almanya’dan Türkiye’ye Kargo Gönderim Ücreti

Almanya’dan Türkiye’ye güvenilir yurtdışı kargo hizmeti veren firma arıyorsanız, Fast Express’den başkasına bakmayın. Uluslararası paket gönderilerindeki kapsamlı deneyimimiz ve Avrupa’daki güvenilir kurye dağıtım ağımız sayesinde, hiçbir güçlük çekmeden Almanya’dan Türkiye’ye hızlı ve uygun fiyatlı yurtdışı kargo ücreti ayarlamanıza yardımcı oluyoruz. Türkiye’ye gönderim uluslararası teslimat olarak sınıflandırılır, bu nedenle gümrük ve ithalat vergileri ile ilgili uygun önlemlerin dikkate alınması gerekir.

Geçen yıl e-ticarette tamamen beklenmedik zirveye ulaşan çevrimiçi perakendeciler, imalatçılar lojistiklerine büyük yatırım yapmak zorunda kaldı. Bazı e-ticaret şirketleri bu maliyetleri nakliye ücretleri yoluyla amorti etmeye çalıştı. Sonuç olarak, genellikle herhangi bir maliyeti çok olmayan çok az firma bulunmaktadır. Bu firmalardan biri de fast express’dir. Firmamız Almanya’dan Türkiye’ye hızlı, ekonomik, sorunsuz, takipli ve zamanında teslimat hizmetleri sunmaktadır.

Almanya’dan Türkiye’de kargo taşımacılığı kargoyu göndericiden teslim alarak kısa sürede alıcıya ulaştırmak amacıyla yükleme, boşaltma, depolama, istifleme, aktarma ve gönderilene teslim gibi hizmetleri yerine getirip, taşımayı yapma veya yaptırma ve bu faaliyetlerden doğacak sorumluluğu üstlenme şeklinde gerçekleşmektedir. En uygun yurtdışı kargo ücreti ile hizmet veren Fast express sunduğu hizmetler neticesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkartmaktadır.

Almanya’dan Türkiye’ye Kargo Fiyatları

Gelişen ve büyüyen kargo taşımacılığı sektörünün işleyişi açısında önemli rol oynadığı için bu gelişme fiyatlara da yansımaktadır. Almanya’dan Türkiye’ye göndereceğiniz yurtdışı kargo paketleriniz desi hacim değerine ve gideceği adrese göre farklılıklar göstermektedir. Bizlere vereceğiniz kargo bilgileri, gideceği adres ve kimlik bilgileri ışığında gönderilmektedir.

Yurtdışına kargo göndermek istediğiniz de gönderinin Hacim/Desi bilgisini bizlere vermeniz yeterli olacaktır. Hacmini hesaplamak istediğiniz yurtdışı kargo paketinizin enini, boyunu ve yüksekliğini birbiriyle çarpınız. Bu çarpım işleminden çıkan sonucu beş bine (5000) böldüğünüzde çıkan sonuç size hacim/desi hesaplamasının sonucunu verir.

En Uygun Maliyetli Almanya Türkiye Kargo

Yurtdışı kargolarınız için en uygun fiyatlı firmayı bulmak için firma ile yakıt fsc dahil ve paketin ebat ve boyutları ile ilgili herhangi bir extra ücret uygulanacak mıdır sorulmalıdır ayrıca gideceği ülkede dağıtım yapılacak olan adres içinde uzak bölge olup olmadığı sorulup sonradan artı bir ücret ödenmemesi için belirtilen konular hakkında tam bilgi alınmalıdır.

Almanya’dan Türkiye’ye havayolu ile uçak kargo taşıma hizmeti veren global bazlı firmalarla çalışan Fast Express Kargo, tüm gönderilerinizi hızlı ve özenli bir şekilde göndermektedir. Ülkenizden yurtdışına – Yurtdışından kendi ülkenize kargo göndereceğiniz zaman her bir havayolu kargo firmasından ayrı ayrı tek tek görüşüp teslimat ve işleyiş hakkında bilgi almak, fiyat teklifi almak, ürünü teslim etmek gibi tüm süreçler streslidir. Ayrıca bu süreçler size zaman ve maliyet açısından da problem teşkil edecektir. Fast Express Kargo, sizi bu zorlu süreçten kurtarıp, göndereceğiniz ürünü sizden teslim aldıktan sonra, sizin yerinize en uygun ve en hızı havayolu kargo firması ile gönderiniz teslim etmektedir.

Fast Express olarak bireysel ve kurumsal müşterilerimizin tüm kargolarını ayırt etmeksizin taşımaktayız. Evrak, dosya, doküman, paket, ürün, yedek parça, tekstil ürünleri, gıda ürünleri, kuru buz ürünleri, özel eşyalarınız olsun her türlü kargonuz taşınmaktadır. Müşteri ve kargo ayrımı yapmadan Almanya’dan Türkyiye’ye kargo taşımacılığı yapmaktayız.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Almanya’ya döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir