Yurtdışına Paket Palet veya Belge gönderme

Dünya genelinde özellikle dış pazarın, ithalat ve ihracatın gelişmesi ile ortaya çıkan ticari faaliyetler Yurtdışına Paket Palet veya Belge gönderme ihtiyacını doğurmaktadır. Bu ihtiyaç Fast Express Kargo tarafından profesyonl bir şekilde sağlanmaktadır. Tüm evrak, belge ve dökümanlarınız, palet ile göndereceğiniz mallarınız veya yurtdışı paket gönderileriniz bulunduğunuz ülkeden yurtdışına taşınmasını istediğiniz ülkeye en güvenli ve en hızlı bir taşımacılığı yapılabilmektedir.

Şirketler ve kurumlar arası evrak taşıma ihtiyacının yanı sıra, pazarlama amaçlı kullanılan reklam argümanları, palet ile göndereceğiniz mallarınız, yurtdışı paket gönderileriniz veya yurtdışı fuarlarında kullanılacak reklam baskı materyallerinin yurtdışına kargo edilmesi Fast Express Kargo sayesinde kolaylıkla ve ekonomik bir şekilde sağlanmaktadır. Sadece ticari yada resmi amaçlı değil, yurtdışında bulunan sevdiklerinize mektup yazı, tebrik kartı yollamak amaçlı yada standart evrak gönderim amaçlı tüm gönderilerinizin alıcınıza teslimatının yapılmasını da kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bulunduğunuz ülkenin dışında okuyan öğrenci iseniz ve diploma, öğrenim belgesi vb. evraklarınızın, paketlerinizin, eşyalarınızın gönderilmesi gerekiyorsa Fast Express Kargo ile Yurtdışına Paket Palet veya Belge gönderme işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğunuz ülkenin bir şehrinden, dünyanın farklı bir ülkesinde göndermek istediğiniz tüm evrak, paket, palet, eşya, belge ve dökümanlarınız; taşıma aşamasından, teslim alınmasından, yüklenmesinden, depolamasına, uçak ile transfer edilmesinden, varış noktasındaki teslimatına kadar tüm aşamalarda özenli ve hızlı bir şekilde taşınmaktadır.

Fast Express Kargo sizlere paket, palet veya belge gönderme konusunda kargolarınızın en özenli bir şekilde taşınmasının yanı sıra, en düşük maliyetler ile hizmet vermektedir. Kurumsal amaçlı veya bireysel amaçlı tüm yurtdışı paketleriniz, palet ürünleriniz, evrak belge gönderileriniz, en kolay, en özenli  ve en ucuz şekilde Fast Express Kargo ile yapılmaktadır. Toplu paket gönderimi, palet ile toplu mal gönderimi, toplu belge taşımacılığı ile gönderim yapmak isterseniz, bizimle iletişime geçerek anlaşma sağlayabilir, toplu indirimlerle maliyetlerinizi minimum seviyelere indirgeyebilirsiniz. Yurtdışına kargo edilecek paketleriniz, palet ürünleriniz, evrak belge veya dökümanın fiyatları; göndermek istediğiniz gönderinin gönderileceği ülkeye taşıma şartlarına, boyutlarına, şekil ve desi bakımından ağırlığına göre farklılık göstermektedir. Kargonun teslim alınacağı ülkeden, gönderilmesi istenen ülkeye taşınacak paket, palet, belge, evrak veya dökümanlarınızın kargo fiyatının hesaplaması internet sitemizde bulunan hesaplama aracında yer almaktadır. Göndereceğiniz paket, palet veya belgenin hangi ülkeden hangi ülkeye ve bölgeye gideceğinin bilgilerini, göndermek istediniz kargonun ebat ve ölçü bilgilerini girerek sistemden kargo hesaplama modülünü kullanabilirsiniz. Böylece yurtdışına kargo etmek istediğiniz paket, palet veya belgenin taşıma fiyatı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Kullanmakta olduğumuz ve güncel tutup geliştirdiğimiz yazılım sistemleri ile yurtdışı kargonuzu kolaylıkla takip edebilir, tüm süreçleri takip edebilirsiniz. İnternet sitemizin iletişim bölümünde bulunan bilgilerimizle hemen iletişime geçebilirsiniz. Yurtdışı paket, palet veya belgetaşımacılığı hizmetinde maliyet açısından en uygun, gönderim seçenek ve alternatif bakımından en rahat ve aynı zamanda en güvenli gönderim Fast Express Kargo ile yapılmaktadır. Yurtdışı kargo gönderileriniz Fast Express kargo tarafından özenle hazırlanır, paketlenir, emniyetli bir şekilde muhafaza edilir, depolanır. En güvenli şekilde de teslimatı yapılır.

Yurtdışı kargo belge çeşitleri

Resmi evrak, matbu evraklar, şirket ve ofis evakları, şirket içi yazışmalar, ticari anlaşmalar, sözleşmeler, formlar, fuar evrakları ve fuar baskıları, katalog, broşür, el ilanı, insert, flyer, diploma ve öğrenim belgesi, sertifikalar, faturalar… Kısacası ticari yada kişisel amaçlı kullanılan tüm belge ve dökümanlarınız yurtdışına istediğiniz ülkeye en hızlı bir şekilde taşınabilmektedir.

Yurtdışına paket palet ürünler

Yurtdışına paket, palet ile kargo ile gönderilebileceğiniz ürünler; ihracat ürünleri, Fuar gereçleri ve fuar ekipmanları, Gıda ürünleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, ofis eşyaları,  Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, mobilyalar, araba parçaları, fitness egzersiz ekipmanları, motor uçak veya tekne parçaları, lastikler, plastik ürünler, oyuncaklar, aydınlatma ürünleri, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, basılmış kağıt ürünleri, oyun ve hobi ürünleri, çim bahçe ekipmanları, yapı malzemeleri, pencereler, katalog ve broşürler, televizyonlar, radyolar, elektrikli el aletleri,bebek ürünleri, çerçeveli eşyalar, şapkalar, plastik kaplar, kutular, şişeler, torbalar, elektronik ürünler ve aksesuarlar, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri, el işi ürünleri, vitrinler, evcil hayvan eşyaları, uzun çubuklar, kırılmaz ev dekorları, spor aletleri ve ekipmanları, farmatik katı ve sıvı ilaçlar, tüketici elektroniği, gönderi malzemeleri, gözlük ve gereçleri, kağıt ve plastik malzemeler, müzik aletleri,saklama kutuları, hırdavat ve hacimli öğeler, sağlık güzellik bakım malzemeleri, ısıtıcı ve soğutucular, piller…

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir