İspanya Yurtdışı Kargo

İspanya Yurtdışı Kargo

İspanya avrupanın önemli ülkelerinden biridir. Avrupanın güney batısında yer alan ülke dünyanın en büyük 8. ekonomisidir. İspanya 17 tane özerk bölgeye sahiptir. İspanya da en küçük yönetim birimi belediyelerdir. Güzellikleriyle bilinen ispnaya futbol takımları ile daha çok bilinmektedir. Türkiye ile İspanya arasındaki ticari ve siyasi ilişkiler her zaman iyi seviyede olmuştur. Türkiye ve İspanya arasında taşımacılık her yıl giderek artmaktadır.

İspanya genellikle ithal ettiği ürünler ham petrol ürünleri, ilaç, maske, otomobiller, yedek parça, araba aksamları olmak üzere çoğu ürünü dışarıdan almaktadır. Türkiye İspanya’ya yapmış olduğu ticaret İspanya ekonomisinin ortalama %2’si kadardır. Her iki ülke arasında yılda milyonlarca lira ithalat ve ihracat yapılmaktadır. Firmalar ve insanlar yurtdışına İspanya’ya ve İspanya’dan Türkiye’ye her türlü kargonuzu gönderiyoruz.

Hangi İspanya Şehirlerine Kargo Gönderebilirim?

Türkiye’nin her noktasından İspanya’nın Madrid, Barselona, Valensiya, Sevilla, Zaragoza, Málaga, Murcia, Palma de Mallorca, Las Palmas de Gran Canaria, Bilbao, Alicante, Kurtuba, Valladolid, Vigo, Gijón, Hospitalet de Llobregat, Coruña, Granada, Vitoria-Gasteiz, Elche        gibi tüm şehirlerine kargolarınızı gönderiyoruz. Türkiye’den avrupa ülkelerine başta İspanya ya tüm kargo gönderilerinizi gönderiyoruz.

İspanya’ya Ekonomik Kargo Göndermek için Ne Yapmalıyım?

İspanya’ya kargo göndermek için www.fast-express.com üzerinden bizlere ulaşarak ve 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonlardan bizleri arayıp kargolarınızı gönderebilirsiniz. Firmamız sizlere en uygun yollarla kargolarınızı göndermek için yardımcı olmaktadır. İspanya’ya kargolarınız karşı ödemeli olarak gönderilirken, alıcınız tarafından ödemenin teyit edilmiş olması gereklidir. İlgili ödeme teyitleri gönderici tarafından bildirilen bilgiler üzerinden kargo firmasının yapmış olduğu bağlantılar üzerinden sağlanır. Ödeme teyidi olmayan kargolar göndericiye iade edilir. İade sırasında ilgili masraflar göndericiden tahsil edilir.

Bulunduğunuz ilden yurtdışına gidecek olan kargonuzu en ucuz gönderebilmeniz için gideceği bölgenin uygun fiyatlı bir bölge olup olmadığı kargo firmanıza sorulmalıdır. Gidecek kargo paketi sağlam ama fazla ücret çıkmaması için ekonomik boyutlarda olmalıdır. Günümüz koşullarında artık e-ticaret ekonomi için büyük bir önem taşımaya başladı. Sizde E-ticaret yapmak istiyorsunuz ama yurtdışına nasıl gönderebilirim diye düşünüyorsanız iki adımda kargonuzu yurtdışına gönderebilirsiniz.

İspanya Yurtdışı Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Yurtdışı kargo hizmeti ile evrak, paket ve özel eşyalarınız yurtdışında her ülkeye gönderimi yapılmaktadır. Yurtdışı kargolar gümrüklerden geçtikten sonra kurye servislerimiz ile gideceği adrese ulaşmaktadır. Yurtdışı kargo gönderiminde en önemli nokta kargonun ne zaman çıktığı, nerede olduğu, hangi işlemlerden geçtiği ve adrese ne zaman teslim olacağı gibi tüm işlemlerin takibi çok önemlidir. Fast Express olarak kargolarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde takip ederek son alıcısına kadar ulaştırmaktadır. Firma olarak kargolarınız için sizlere “Kargo Takip” numarası veriyoruz. Bu kargo takip numarası ile kargolarınızı 7/24 istediğiniz cihazla takip edebilirsiniz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir