Almanya’dan Türkiye’ye Kargo Ücreti

Almanya’dan Türkiye’ye Kargo Ücreti

Almanya Avrupa’nın en büyük ekonomisine ve en fazla nüfusuna sahip ülkesidir. Almanya’da göç eden yabancı nüfusun çoğunluğu Türk’tür. Türkiye ile sıkı bağları olan Almanya önemli ticari ilişkilerimiz bulunmaktadır. Türkiye ve Almanya ithalat ve ihracat konusunda her geçen gün artan bir grafiği bulunmaktadır.

Almanya’dan Türkiye’ye kargo konusunda en iyi hizmetleri sunan firmamız ulaştırma kararları, mal seçimi, sevkiyat, taşıyıcı güzergahı seçimi, araç programlama, yük konsolidasyonu konusunda en iyi seçimleri yapmaktadır. Almanya’da üretici firmaların, yada Türkiye’ye şahsi olarak kargo göndermek isteyen herkesi firmamız kargolarını tam zamanında teslimatlarını yapıyoruz. Kargoların zamanın ulaştırılması ve dağıtılması konusunda hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz.

Almanya Türkiye Kargo Fiyatları

Almanya’dan Türkiye’ye kargo gönderiminde piyasadaki dalgalanmalar nedeniyle fiyatlarda inişler çıkışlar yaşanabilmektedir. Fast express yaşanan bu dalgalanmaları hesaplayıp fiyatları en makul seviyelerde tutmaktadır. İmalatı yapılan kargoların gönderimi konusunda firmalara en uygun fiyatları sunuyoruz. Kargoların desi değeri ne göre belirlediğimiz fiyatlar piyasanın en uygun fiyatlardır. Firmamız ayrıca müşterilerimize özel fiyatlarda sunmaktadır. Kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak için http://www.fast-express.com/tr/kampanya/ bağlantı linkine tıklayıp kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Almanya Türkiye Havayolu Taşımacılığı

Almanya Türkiye karayolu olarak uzak olması sebebiyle firmamız genellikle havayolu uçak kargo taşımacılığını tercih etmektedir. Günümüzde modern havaalanları, son teknoloji ürünü araçlar, geliştirilmiş kapasiteler, ileri depolama sistemlerinin varlığı havayolu taşımacılığının yaygın bir şekilde tercih edilmesini sağlamaktadır. Güvenilir ve hızlı olan hava yolu taşımacılığında firmamız uluslararası havayolu firmaları birliğinin oluşturduğu IATA kurallarına uygun olarak taşıma hizmeti veriyoruz. Fast express Almanya Türkiye arasından 1 günde kargoları göndermektedir. Ayrıca hava alanına kadar taşınan kargolar kuryeler aracılığı ile kapınızda kadar teslimatı yapılmaktadır.

Yurtdışı kargo hizmetinde fiziksel dağıtım faaliyetleri, dağıtım ile depolamanın yanı sıra müşteri hizmetlerini de içermesi, taşıma faaliyetlerinin etkinliğini arttırmak üzere bilgisayar sistemlerinin kullanımı artmaktadır. Gönderilen her kargo için oluşturulan yurtdışı kargo takip numarası veriyoruz. Bu numara ile istediğiniz yerden istediğiniz akıllı cihaz ile kargolarınızın hareketlerini takip edebilirsiniz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi kargo hizmetlerini sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir