Amerika Kargo Fiyatı

Amerika Kargo Fiyatı

Günümüzde dünyanın en büyük ekonomisine sahip olan Amerika dünya ekonomisini de yönetmektedir. Amerikan şirketleri de bu ekonomiye en çok katkı yapan faktörlerden biridir. Amerika da teknolojik gelişmeler uzun dönemde ekonomik büyümenin en önemli faktörlerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ve tüketimin artmasıyla birlikte taşımacılık alanında yoğun günler oldu ve olmaya devam etmektedir.

Taşımacılık son yıllarda giderek artan bir grafiğe sahiptir. Özellikle kıtalararası taşımacılık artık çok kolay hale geldi. Tabiki bu taşımacılığın bir bedeli bulunmaktadır. Amerika’ya kargolar hızlı ve ekonomik olmalıdır. Bu nedenle Fast express olarak Amerika kargolarınız için en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. Ani değişen fiyatlar nedeniyle bir çok insan yurtdışı kargo ile Amerika’ya veya dünyanın herhangi bir noktasına kargo göndermekte zorlanmaktadır.

Amerika Kargo Fiyatları

Fast express Amerika kargo fiyatları konusunda piyasanın en uygun fiyatlarını sizlere sunmaktadır. Amerikaya kargo olarak ne gönderirseniz gönderin desi değeri hesaplanır ve öyle gönderilir. Yani kargonuzun ağırlığı ve boyutu ele alınarak desi değer hesaplanır ve fiyat çıkartılır. Bu her firmada böyledir. Hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak için kampanya bağlantı linkine tıklayabilirsiniz.

Türkiye’den Amerika’ya Kargo Nasıl Gönderilir?

Amerika ve Türkiye ithalat ve ihracat konusunda ilişkileri çok güçlüdür. Türkiye’den Amerika’ya günlük olarak paket ve evrak gönderimi sayısız şekilde yapılmaktadır. Uçak kargo ile hızlı ve güvenilir bir şekilde Türkiye’den Amerikya kargo gönderimi yapmaktayız. Türkiye’den veya dünyanın herhangi bir yerinden Amerika’ya ekonomik fiyatlara kargo gönderimi yapan Fast Express kargolarınızı uluslararası kurallara göre taşımaktayız.

Amerika’ya Türkiye’den veya dünyanın herhangi bir ülkesinden kargo gönderimi yapmak istiyorsanız 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Yada www.fast-express.com web sitesinden bizlere ulaşarak kargolarınızı Amerika’da istediğiniz eyalete, kente yada herhangi bir adrese gönderim yapabilirsiniz.

Amerika Havayolu Kargo

Fast express Amerika olsun başka bir ülke olsun kargoları genellikle hava yolu ile göndermektedir. Firmamız Uçak kargo hizmeti ile bedelli ve bedelsiz ihracat gönderilerinizi amerikaya taşıyoruz. Uçak ile gönderilen kargolarınız IATA kurallarına uygun olarak gönderilmektedir. Yurtdışı kargolarınızı ister alıcınızın adresine gönderiyoruz istersenizde hava alanından alabilirsiniz. Fast Express; Yurtdışı Kargo, Amerika’ya döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir