Azerbaycan Yurtdışı Kargo Taşımacılığı

Azerbaycan Yurtdışı Kargo Taşımacılığı

Azerbaycan bir Kafkasya ülkesidir. Türkiye ülkemizin kardeş ülkesi olan Azerbaycan da 59 eyalet ve 75 tane şehir bulunmaktadır. Azerbaycan zengin bir kültürel mirasa sahip olduğu gibi üniter bir cumhuriyet anayasasına sahiptir. Sovyetler birliğinin dağılmasından sonra bağımsızlığını sağlayan Azerbaycan Türkiye ile önemli derecede ticari, ekonomik ve kültürel ilişkileri bulunmaktadır. Azerbaycan dış ticaretinde temel ticaret unsuru enerjidir. Zengin petrol, doğalgaz ve yer altı kaynaklarına sahip olan Azerbaycan’da bakır, kurşun, demir cevheri, çinko, barit, alüminyum vb. yer altı kaynakları da mevcuttur. Azerbaycan’ın dış ticaret partnerleri arasında ilk sırada Türkiye’nin olduğu görmekteyiz.

Türkiye ile Azerbaycan arasında yılda milyarlarca lira ithalat ve ihracat yapılmaktadır. Teknolojik ürünlerden tekstil ürünlerine, yedek parça ürünlerinden gıda ürünlerine kadar hemen herşey iki ülke arasında ticareti yapılmaktadır. Ayrıca medikal ürünler, ilaç, maske, sıvı ürünler, bozulabilir ürünlerinde ticareti yapılmaktadır. Türkiye ve Azerbaycan arasında evrak, belge, döükman, hediyelik eşya, kişisel eşyalar da gönderimi yapılmaktadır.

Türkiye Azerbaycan Yurtdışı Kargo Fiyatları

Türkiye ile Azerbaycan arasında yapılan ticaret taşıma firmaları tarafından yapılmaktadır. Her iki devletin, firmaların ve şahısların kargo gönderimleri en uygun fiyatlarla firmamız tarafından yapılmaktadır. Fast express imalatını yaptığınız ürününüzün, eşyalarınızın yada evraklarınızın desi değerini ortaya çıkartarak fiyatı da belirlemiş olur. Azerbaycan’a genellikle hava yolunu kullanan firmamız uçak kargolar ile 1-2 günde gönderilmektedir.

Azerbaycan’a Nasıl Ucuz Kargo Gönderebilirim?

Azerbaycan’a gönderinizi hazırladıktan sonra bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonlarla iletişime geçebilirsiniz. Size ileteceğimiz evraklar ile gelen kuryeye gönderinizi teslim etmeniz yeterlidir. En uygun avantajlı fiyatlarımız ile size bu konuda yardımcı olabiliriz Fast Express olarak uluslararası kargolarınızda en uygun fiyatlandırmaları sağlamak için ekibimiz yoğun olarak çalışmaktadır. Tüm Türkiye’den bulunmuş olduğunuz adresten yurtdışında bulunan adrese teslimatlarınızı en ekonomik ve en hızlı şekilde yapıyoruz.

Azerbaycan Kargo Takibi

İster imalatçı firma olun isteseniz de bireysel olarak şahıs olarak kargo gönderin. Fast express sizler için en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vermektedir. Kargolarınız için oluşturduğumuz kargo takip numarası ile kargolarınızı 7/24 takip edebilirsiniz. Ayrıca firmamız kargolarınızı ister Azerbaycan gümrüğüne teslim ederek alabilir isterseniz de kuryelerimiz aracılığı ile azerbaycan’da tüm adreslere gönderilerinizin teslimatını yapıyoruz. Fast Express; Yurtdışı Kargo, Azerbaycan’a döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir