Uluslararası Yurtdışı Kargo Taşımacılığı

Uluslararası Yurtdışı Kargo Taşımacılığı

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından birisi haline gelmesi tüketicilerin alışveriş tercihlerinin ve küresel boyutta ticaretin yapılış şeklinin değişmesinde etkili olmuştur. Günümüzde artık insanlar internet üzerinden sipariş vermekte kargo gönderimi yapmaktadır. Türkiye’de ve Dünyada üretim yapan firma sayısı oldukça fazla olması sebebiyle bu imalatı yapılan ürünlerin taşınması A noktasından B noktasına transferi de kolay bir iş değildir. Taşımacılık hizmeti veren dünyada ve Türkiye’de sayısı oldukça fazla firma bulunmaktadır.

Bu firmalardan biride Fast express’dir. Fast express uluslararası alanda yurtdışı kargo taşımacılığı hususunda yaşanan sorunları, zorlukları ve yüksek maliyetleri aşarak müşterilerine en uygun fiyatları sunmaktadır. Fast express dolaylı temsil yetkisiyle operatör olarak tanınması ihracatçı firmaların yükünü hafifletmiş, gümrük prosedürleri başta olmak üzere birçok prosedür ve bürokratik işlemlerin hızlı, kolay ve daha az maliyetli bir şekilde yapılması sağlamaktadır.

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışı kargo gönderimi yapmak isteyen firmalar ve şahıslar için özel indirimler yapıyoruz. Anlaşma yapmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal yada bireysel amaçlı tüm yurtdışı kargolarınız, en hızlı ve en uygun fiyatlı şekilde Fast Express Kargo ile yapılmaktadır. Kampanyalı en uygun fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yurtdışı kargo taşımacılığında uluslararası alanda yurtdışı kargolarınız, gönderim merkezimize ulaştığı andan itibaren gerekli tüm aşamalar profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Tüm dosya, paket, evrak, özel eşya, kişisel eşyalarınızın gönderim işlemleri bu şekilde tamamlanır. Genellikle aynı gün yurtdışına gönderim aşamasına geçilir ve gönderinin ulaştırılacağı ülke ve bölgenin durumuna bağlı olarak birkaç gün içerisinde ulaştırılır. Avrupaya 1 günde diğer kıta ülkelerine ise 2-3 günde gönderimleri yapıyoruz.

Gümrük Sorunları ve İade Kargolar

Gümrüklerde yaşanan sorunların başında iade prosedürleri gelmektedir. İade olan ürünlere ilişkin uzayan işlem süreleri ve artan maliyetler sınır ötesi e-ticaret işlem hacminin artmasının önünde engel teşkil etmektedir. Ayrıca iade olan ürünlere ilişkin hızlı kargo firmaları tarafından ödenmiş olan ETGB vergilerinin geri alınamaması firmalar açısından maliyet arttırıcı önemli bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak Fast express olarak tüm gümrük sorunlarını firma olarak çözerek müşteriye yansıtmamaktayız. Gerekli tüm işlemleri yaparak iade kargolar dahil tüm kargoları alıcınızın kapısına kadar kuryelerimiz aracılığı ile teslimatını yapıyoruz.

Yurtdışına Nasıl Kargo Gönderirim?

Yurtdışına kargo göndermenin en kolay yolu Fast express uluslararası kargo taşımacılığı yapan firmamız ile iletişime geçmektedir. 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 telefonları arayarak yada www.fast-express.com üzerinden bizlere ulaşarak kargolarınızı gönderebilirsiniz. Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir