Almanya’ya En Ucuz Kargo

Almanya’ya En Ucuz Kargo

Avrupa’nın en büyük ekonomilerinden biri olan Almanya kilit ülkelerden biridir. Türkiye Almanya arasında kurulan dostluk ticarete de önemli katkısı bulunmaktadır. Globalleşen dünyada teknolojinin gelişmesinin etkisi ile taşıma sektörü önemli derecede yükseldi. Dünya ticareti açısından Almanya’nın en önemli ülkelerden biri olduğunu söylemek doğru olur. Şu an itibariyle ülke, iyi yapılandırılmış hava, deniz ve karayolu taşımacılığı sistemi sayesinde, dünyanın en büyük 3. mal ihracatçısı ve aynı zamanda onlar için de 3. büyük ithalatçı konumundadır.

Bu konum sebebiyle Almanya’ya ve Almanya’dan ülkemize ithalat ve ihracat giderek artmaktadır. Artan ihracat ve ithalat nedeniyle Almanya’ya kargo gönderiminde yoğunluk yaşanmaktadır. Yaşanan bu yoğunluk sebebi ile taşıma firmalarında yoğunluk yaşanmaktadır. Yurtdışı kargo taşıma firmaları Almanya’ya gönderilen kargoları en uygun fiyatlarla göndermektedir. Almanya’ya gönderilen kargolarınız Almanya’daki verimli ulaşım ve lojistik altyapı sayesinde kurye ile sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir.

Almanya Yurtdışı Kargo Taşıma Fiyatları

Almanya kargo fiyatlarını görmek için web sitemizden online gönderi oluşturarak görebilirsiniz. Almanya kargo fiyatları görüntülemek için tek yapmanız gereken varış noktanızı, paketin gönderileceği yeri ve ağırlığını ve boyutunu sistemimiz dee bulunan kısımlara doldurmanız gerekmektedir. Fast express tarafından sunulan güzergah için geçerli fiyatlar gösterilecektir. Karşılaştırma için, müşterilerin bilinçli bir seçim yapmasına olanak tanıyan diğer taşıyıcılarla ödemeniz gereken tutarı da görüntülüyoruz. Teslimat ücreti, paketin boyutuna ve ağırlığına ve şehirler arasındaki mesafeye göre değişmektedir. Kargonuzun desi değerine de göre belirlenmektedir.

Yurtdışı Almanya Kargo Fiyat Hesaplama

Almanya’ya yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır. Yurtdışına gönderilecek olan kargolar için ekonomik teslimat seçenekleri de mevcuttur. Ekonomik teslimatlar, ekspres teslimatlara göre yavaş gitmekte ama daha uygun fiyatlı olmaktadır.

Türkiye Almanya Online Kargo Gönderimi

Türkiye ve Almanya arasında her türlü online kargolarınız gönderiyoruz. Web sitemizden oluşturacağınız online kargolarınız ucuz fiyatlarla gönderilmektedir. Web sitemizde ana sayfa da bulunan “online yurtdışı kargo gönderisi oluşturun” bağlantısına tıklayıp kargo gönderinizi oluşturabilirsiniz. Online kargolarınız kapınızdan alınır ve Almanya da belirttiğiniz adrese gönderiyoruz. Benzersiz bir online kargo deneyimimiz ile artık hep bizleri tercih edeceksiniz.

Almanya Yurtdışı Kargo Takip

Online sistemimiz ile kargolarınızı bir tıkla anında gönderiyoruz. Web sitemiz üzerinden online kargo gönderisi oluştur bağlantısına tıklayıp gönderinizi oluşturduktan sonra kargolarınız kapınızdan alınıp belirttiğiniz adreslerde belirttiğiniz kişilere teslimatı yapılmaktadır. Kargo takibini web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Dünyanın önde gelen ekonomilerinden birine sahip olan Alman müşterilerinize, satış yapmak için firmamızı tercih etmeniz doğru bir adım olacaktır.

Almanya’ya Hangi Ürünleri Gönderilebilir?

Almanya’ya ithalat ve ihracat ürünleriniz, gıda ürünleri, Fuar gereçleri ve fuar ekipmanları, sanayi malzemeleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, mobilya, ev tekstili, ofis eşyaları,  Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, araba parçaları, plastik ürünler, bebek ürünleri, elektronik ürünler, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, inşaat dekorasyon ve yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri, koli, paket, çuval, sandık vb. taşıma standartlarına uygun olan tüm gönderiler yurtdışına kargo ile gönderilebilir. Ayrıca özel ve hediyelik eşyalarınızı zamanında teslimatını yapıyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

2 Responses

 1. Zeynep dedi ki:

  Merhaba
  bir sorum olacakdi
  türkuyeden 8 Kanepe almanyaya göndermek istiyorum
  bu mümkünmü acaba ?
  Fiyat cikarmak mümkünmü simdiden?
  Ürünü size biz mi teslim ediyoruz türkiyeden?
  tsk ederim

  saygilar
  Zeynep

  • Fast Express dedi ki:

   Merhaba, biz sosyal medya ekibiyiz yurtdışı kargo gönderimi, fiyat, ve diğer tüm konularda sizlere yardımcı olabilmemiz için aşağıdaki bilgiler ile yetkili kişilerle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Whatsapp Destek: 533 810 6364
   Telefon No: (232) 425 1205
   Mail: info@fast-express.com
   Canlı destek ve Online Gönderim: http://www.fast-express.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir