Yurtdışına Kargo Nasıl Ucuz Gönderilir?

Yurtdışına Kargo Nasıl Ucuz Gönderilir?

Yurtdışı kargo uluslararası alanda dünyada bulunan firmalar ve şahıslar tarafından yapılmaktadır. Türkiye’den ve Dünyanın 220 ülkesinden yapılan kargo gönderimleri uluslararası kurallara göre yapılmaktadır. Dünya tüketici pazarı yurtdışı kargo taşıma konusunda çok bilgili ve her gün çevrimiçi alışveriş yaparken, çevrimiçi olarak ithalat ve ihracat yapmaktadır. Dünya’daki ulaşım ve lojistik altyapı sayesinde kargo ve kurye ile sorunsuz bir şekilde uluslararası alanda taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Taşımacılık faaliyetlerini başarılı şekilde ve geçmişten günümüze kadar bir çok firma başarılı şekilde devam ettirmektedir. Kurumsal bir yapıya bürünen firmalar ayakta kalmışlardır. Bu firmalardan biride firmamız fast express’dir.

Fast express Dünya çapında 220’den fazla ülke ve bölgedeki lokasyonlara teslimat yapan dünyanın önde gelen hızlı teslimat şirketlerinden biridir. Her gün yurtdışına kargo gönderimi yapan firmamız mükemmel hizmet kalitesi ile her gün yüzlerce gönderiyi yurtdışına gönderip alıcılara teslim ediyoruz. Ürünlerinizi iyi paketleyerek gönderinizin güvenli ve zamanında ulaşmasını sağlıyoruz. Taşıma sırasında gecikme ve hasar riskini azaltmak için yapabileceğiniz en önemli şeylerden biridir. Bu tip olumsuzlukların önüne geçen firmamız ihtiyaçlarınız doğrultusunda hareket etmektedir.

İmalatını yaptığınız yada satın alıp satmak istediğiniz ürünlerinizi yurt dışına taşımak söz konusu olduğunda iki seçenek vardır. Birincisi, daha hızlı kargo seçeneğidir. Hızlı kargo seçeneği ile havayolunu kullanarak gönderilen kargolarınız biraz maliyetli olsa da hızlı ve güvenli bir yoldur. Küreselleşme olgusuyla birlikte işletmelerin sadece müşteri istek ve ihtiyaçlarını karşılaması yetmemekte bunun yanında hız ve kalite gibi olgular da karşımıza çıkmaktadır.

Uluslararası Alanda Ucuz Kargo Gönderimi

Uluslarasası alanda karayolu ağlarının çok geniş olması ve son zamanlarda bütün dünyada transit yolların sayısına bağlı olarak en yaygın kullanılan taşımacılık türüdür. Özellikle Avrupa ülkelerine kara yolu taşımacılık çok daha kolaydır. Oldukça esnek olan bu taşımacılık türünde yükleme ve boşaltmaların kolaylıkla yapılabilmesi, tarifeli yüklenimlerin sıkça yapılabilmesi, kapıdan kapıya hizmet verilebilmesi, kısa sevk süreleri ve kitle halinde taşımacılığa çok uygun olmaması bu türün başlıca özellikleridir. Buna karşılık kullanılan araçların akaryakıt, bakım ve yol giderleriyle uluslararası taşımacılıkta var olan gümrük tarifeleri kara yolu taşımacılığının yüksek maliyette yapılmasına neden olmaktadır. Bu alanda hizmet veren Fast express parsiyel karayolu taşımacılığı ile ürünlerinizi avrupaya çok kısa sürelerde ve en uygun fiyatlarla göndermektedir.

Fast Express Kargo yurtdışına göndereceğiniz kargonun iş sürecinin planlamasını yapar, gönderilerinizi ve evrakları takip eder ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organizasyonu sağlar. En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, kombine hizmetlerle taşımaya konu olan mallarınızı sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır.

Fast express olarak vaad ettiğimiz sürelerde yurtdışı kargo hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Dünyanın her yerine her şehrine kargo gönderimi yapan firmamız müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına her türlü stratejiyi gerçekleştirmektedir. Profesyonel kadromuz kargolarınızı ucuz  ve güvenilir yollardan göndermektedir. Numune, ETGB  yada beyannameli gönderilerin hepsinde değişiklik göstermektedir. Numune için; Konşimento ve Proforma Fatura ETGB için; Invoice, E-Arşiv Fatura, Etgb Bilgi Formu ve Konşimento yeterlidir. Beyannameli gönderiler için; Yükleme Notası, E-Fatura, Packing List ve Konşimento yeterlidir. Beyanname işlemlerini gümrükçünüz yapmaktadır. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel yurtdışı kargo hizmetleri sunmaktadır.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir