Amazon Yurtdışı Kargo Gönderme

Amazon Yurtdışı Kargo Gönderme

Gelişen dünya ticaretin günümüzde en önemli artış yapan alanlardan biri de e-ticaret sistemidir. Firmalar ve insanlar artık ticaretlerini e ticaret sistemi üzerinden yapmaktadır. Küresel e-ticaret pazarında en çok büyüklüğe sahip ülkelere baktığımızda ön sıralarda Çin ve Amerika bulunmaktadır. Bu ülkelerin yanı sıra e-ticarete en büyük katkısı ve büyümesini sağlayan e-ticaret siteleridir. Bu e-ticaret sitelerinden biri de Amazon’dur.

Bireysel yada firma olarak Amazon üzerinden ürün alabilir yada satabilirsiniz. Türkiye’de Amazon üzerinden ürün satanlar satışa sundukları ürünleri Amazon depolarında bulundurmak zorundadırlar. Zira Amazon üzerinden diğer avrupa, asya, afrika gibi kıtalarda bulunan ülkelerden gelen siparişleri anında göndermesi gerekmektedir. Bu nedenle ürününüzün mutlaka amazon deposunda olması gerekmektedir.

Hızla büyüyen e-ticaret’in hızına yetişebilmek için lojistik sektörü de büyümeye ve gelişmeye başlamaktadır. Müşterilerini daha fazla memnun etmek isteyen Amazon satıcıları ürünlerini hemen alıcısına ulaştırmak için en hızlı yurtdışı kargo taşıma firmaları ile anlaşmaktadır.

Ülkemizde bulunan bir çok taşıma firması da Amazon depolarına kargolarını göndermektedir. Bu firmalardan biri de Fast Express yurtdışı kargo taşıma firmasıdır. Fast express akıllı sistemlerle donattığı yazılım, donanım ve araç filosunu en yeni teknolojileri barındırmaktadır.

Fast Express ile Amazona Nasıl Kargolarımı Gönderebilirim?

Amazon’a kargolarınızı göndermek için Fast express ile iletişime geçmelisiniz. www.fast-express.com web adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Firmamız gerekli tüm işlemleri başlatarak kargolarınızı kapınızdan alır ve merkeze getirerek çıkış işlemlerini başlatır. Çıkış işlemlerini başlattıktan sonra sizlere kargo takip numarası verir. Bu yurtdışı kargo takip numarası ile kargolarınızı her zaman takip edebilirsiniz.

Amazon Yurtdışı Kargo Fiyatları

Amazona kargo göndermek isteyen amazon satıcıları ürünleri önceden barkodu ile hazırlayıp firmamız ile iletişime geçer. Firmamız kargolarınızın ölçülerini aldıktan sonra desi değerine göre kargolarınız için fiyatını ortaya çıkartır. Piyasanın en uygun fiyatlarını sunan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Fast Express; Yurtdışı Kargo, ile Amazona döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktadır. Amazona kargo göndermek isteyenlerin adresi Fast express’dir.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir