Yurtdışı Kargo ile Kıyafet Gönderimi

Yurtdışı Kargo ile Kıyafet Gönderimi

Dünyanın en büyük sektörlerinden olan tekstil sektörü günümüzde giderek artan grafiği ile dikkat çekmektedir. Sadece Türkiye değil uluslararası alanda tekstil sektörü çok büyüdü. Hızla büyüyen tekstil sektörü uluslararası alanda ithalat ve ihracat rekorları kırmaya devam ediyor. Tüketimin artması ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte Türkiye’den yurtdışına kıyafet göndermek çok kolay hale geldi.

Türkiye’de büyüyen bu sektör imalatçıları dünya ya Türk ürünlerini göndermektedir. Üretimin artmasıyla bu ürünleri taşıyan firmalarda yoğunluk yaşanmaktadır. Yurtdışına elbise taşıyan kargo firmaları müşterilerini memnun etmek adına çok çalışmaktadır. Bu firmalarda biri olan firmamız Fast express uluslararası alanda müşterilerine tekstil sektöründe bulunan binlerce ürünü yurtdışında istenilen adreslere taşımaktadır.

Yurtdışına Hangi Tekstil Ürünlerini Gönderebilirim?

Yurtdışına tekstil sektöründe aklınıza gelebilecek her ürünü gönderebilirsiniz. İster ticari firma olun isteseniz şahıs olun yurtdışına kışlık yada yazlık her türlü ürün kargo ile gönderebilirsiniz. Yurtdışı kargo ile kadın, erkek, çocuk yaşlılar için, pantolon, etek, gömlek, eldiven, mont, hırka, kazak, tişört, çorap, eşarp gibi insanların ihtiyacına ve talebe göre her türlü tekstil ürününü gönderebilirsiniz.

Kıyafet için Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışına kıyafet gönderimleri için firmamız Fast express desi değerine göre fiyatlarını belirlemektedir. Uluslararası kargolarınızda en uygun fiyatlandırmaları sağlamak için ekibimiz yoğun olarak çalışmaktadır. Yurtdışına gönderilecek olan kıyafet elbiseler için ekonomik teslimat seçenekleri de mevcuttur. Ekonomik teslimatlar, ekspres teslimatlara göre yavaş gitmekte ama daha uygun fiyatlı olmaktadır. Tüm Türkiye’den bulunmuş olduğunuz adresten yurtdışında bulunan adrese teslimatlarınızı en ekonomik ve en hızlı şekilde yapabilmek için Uluslararası kargo firmaları ile anlaşmalar sağlamakta ve hizmet ağımızı genişletebilmek için yeni çözümler aramaktayız.

Yurtdışı Kargo Fiyat Hesaplama

Yurtdışına kıyafet göndermek isteyenler için yukarıda desi hacim değerinden bahsettik. Desi değerinize göre fiyat belirleyen firmamız desi hesaplamasını aşağıda vermektedir. Yurtdışı kargo elbise gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır. Hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır. Fast express olarak yapılan hesaplamalar sonucunda fiyatlarımızın en uygun fiyatları olduğunu göreceksiniz.

Yurtdışı Kargo Takibi

Yurtdışına kargo gönderiminde firma olarak kullandığımız yazılım ve donanım sistemlerimiz en son teknolojidir. Kargonuzun başlangıcından alçısına ulaşana kadar kargolarınızı takip ediyoruz. Ayrıca firma olarak sizlere verdiğimiz kargo takip numarası ile 7/24 her cihazdan istediğiniz yerde kargolarınızı takip edebilirsiniz.

Kıyafet için Yurtdışı Kargo Teslimat Süreleri

Yurtdışı kargo gönderiminde avrupa’ya ekonomik teslimatlar servis değişikliklerine göre en hızlı 1 günde gönderiyoruz. Amerika ve diğer kıta ülkelerine 2-3 gün sürebilmektedir. Ayrıca ekonomik taşımalar da paketlerin fazla transfer görmesi dolayısıyla paketlemelerinin sağlam ve izolesinin yeterli yapılması gerekmektedir. Alıcı adresi bilgileri sokak kapı no ve posta kodu eksiksiz bildirilmeli telefon kontak isim soyadı ve mail adresi de alıcıya bilgilendirmelerde kolay ulaşabilmek için mutlaka kargo firmasına verilmelidir. Tüm bilgiler alındıktan sonra kargolarınız hava alanlarından alıcınızın adresine kadar da gönderiyoruz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası alanda kıyafet taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sunuyoruz.

Bunları da inceleyebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir